پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اجرای آموزش مهارتی برای طلاب حوزه علمیه قم برای اولین بار در کیاسر

ه گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کیاسر مقرر گردید 300 نفر از طلاب حوزه علمیه قم در کنار آموزش حوزوی دوره های آموزش مهارتی را در فصل تابستان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای کیاسر طی نمایند .

2

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کیاسر، مقرر گردید 300 نفر از طلاب حوزه علمیه قم در کنار آموزش حوزوی دوره های آموزش مهارتی را در فصل تابستان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای کیاسر طی نمایند .

 

خطیری با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: این همکاری برای اولین بار در سطح کشور انجام می شود که علاوه بر معرفی این مرکز موجب ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه خواهد شد.

 

وی افزود: در این راستا جلسات متعددی با امام جمعه محترم شهر کیاسر جهت هماهنگی و اجرای بهتر طرح انجام شد که به شکر خداوند به وقوع پیوست.

 

2 نظرات
  1. كياسري می گوید

    با تشكر و خسته نباشيد از رياست و كاركنان مركز آموزش فني و حرفه اي كياسر

  2. پدرام می گوید

    کیاسر شده ویلای تابستانی طلاب و روحانیون محترم که به اسم حوزه علمیه و تبلیغ اما برای تفریح و استفاده از هوای مطبوع منطقه، تابستونا رو صفا میکنند اینجا، حالا برای اوقات فراغتشون هم دوره های مهارتی گذاشتن تو فنی حرفه ای که البته واضحه که برای خالی نبودن عریضه است، من خودم کیاسری ام و دوستدار مبلغین دین، اما باور کنید همین که کیاسر تو تابستونا پر میشه از طلاب و روحانیون، باعث دید منفی مردم به روحانیون میشه، کیاسر فقط استراحتگاه آقایون شده، میدونم منتشر نمیکنی چهاردانگه نیوز، اما حقیقت تلخه.
    …………………………………………………………………
    چهادرانگه نيوز: با سلام. طلاب و روحانيون هم جزيي از همين مردم هستند كه حق دارند همچون ساير مردم، از آب و هواي كوهستاني و مطبوع كياسر استفاده كنند و حضورشان باعث رشد معنويت در اين ديار مي شود. مردم كياسر و چهاردانگه طلاب را به عنوان فرزندان اين آب و خاك دوست دارند و برايشان احترام قائل هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.