پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ابراز گلایه استاندار مازندران از امضاهای طلایی/اولویت اصلی دولت رفع مشکلات معیشتی مردم است

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران،  سید محمود حسینی‌پور امروز در همایش مشترک مدیران کل ادارات و روسای حراست دستگاه‌های اجرایی استان مازندران با عنوان اقدام انقلابی و جهادی، نظارت هوشمند و ارتقاء سرمایه اجتماعی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های دولت مردمی، مردمی‌سازی تمامی امور دولت است، اظهار کرد: امید است تمامی مدیران با تعامل خوب و سازنده برای توسعه استان پای کار باشند. 

استاندار مازندران بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین مولفه های موفقیت جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب تاکنون نقش وزرات اطلاعات است،افزود: رهبری کارکنان اطلاعات را فرزندان نظام و حافظان ملت یاد کردند.

وی با بیان اینکه به فرموده رهبری وزارت اطلاعات مولود و ماهیت انقلاب اسلامی است، ادامه داد: در چهار دهه گذشته از افتخارات وزارت اطلاعات انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است. 

حسینی‌پور با بیان اینکه دستگاه وزارت اطلاعات در ایران اسلامی با لقب سرباز گمنام امام زمان (عج) فعالیت دارد که مسؤولیت سنگینی است، گفت: امام خمینی رحمت الله علیه با هوشمندی تمام این عنوان را برای کارکنان وزارت اطلاعات برگزیدند.

وی یادآور شد: سربازان گمنام امام زمان (عج) بسیاری از توطئه‌ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خنثی کردند که قدردان این همت والا هستیم. 

استاندار مازندران با بیان اینکه مهمترین وظیفه حراست صیانت از مدیران دستگاه‌ها است، گفت: هر جا جراحی‌هایی انجام می‌شود یعنی حراست‌ها در ادارات به‌درستی کار نکردند. 

وی با بیان اینکه صیانت از دستگاه اداری از وظایف حراست‌هاست، افزود: حراست‌ها باید با اشراف به مجموعه از بروز مشکلات جلوگیری کنند.

حسینی‌پور با بیان اینکه استان مازندران به دلیل اینکه در مسیر توسعه است آسیب‌هایی را متحمل می‌شود، ادامه داد: باید تلاش کنیم آسیب ها در مسیر توسعه به حداقل برسد. 

وی با بیان اینکه هر جا فساد باشد توسعه حاصل نمی‌شود، افزود: در استان مازندران شرایطی را داریم که نیازمند توسعه حداکثری در حوزه اقتصادی هستیم و خواست سیاست‌های بالادستی نظام می‌باشد. 

حسینی‌پور با بیان اینکه کشورهای توسعه یافته دنیا توسعه و پیشرفت خود را مدیون دستگاه های اطلاعاتی هستند، گفت: بیشترین توسعه که در اقتدار امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اتفاق افتاده مرهون دستگاه های اطلاعاتی نظامی و غیر نظامی است.

وی با بیان اینکه اگر قرار است در مازندران شاهد توسعه باشیم  وضعیت موجود پاسخگوی نیازهای روز جامعه نیست و به شدت نیازمند تحول عظیم هستیم. 

استاندار مازندران گفت: اگر بنا باشد استان مازندران همپای توسعه کشور بخواهد توسعه یابد باید تحول اساسی شکل گیرد.

حسینی‌پور با بیان اینکه فساد که در بحث صدور مجوزها وجود دارد پاشنه آشیل استان مازندران شده است باید با این جریان که در بحث سرمایه‌گذاری سد هستند برخورد شود، افزود: شفافیت و سازوکارهای فناور آنه به ارزش‌های انقلاب عینیت خواهد بخشید.

وی ادامه‌ داد: اقتدار حراست در ادارات موجب افزایش اعتماد مردم به مسؤولان می‌شود.

حسینی‌پور با بیان اینکه حرکت به سمت دولت الکترونیک می‌تواند روزنه‌های فساد را در ادارات بخشکاند، افزود: هرجا نظارت هوشمند است شفافیت خواهد بود و ریشه‌های فساد خشکانده خواهد شد.

 /۸۶٠۳۴/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.