کد خبر:9773
پ
vafai-nejad

آیا تاکنون از زمین فوتبال کیاسر بازدید کرده اید؟ + تصاویر

آقای شعبان وفایی نژاد، قهرمان پیشکسوت کشتی کشور، و فعال در حوزه رسانه لطف کردند و مطلبی در ارتباط با وضعیت نا مناسب زمین فوتبال شهر کیاسر نگاشته و برای پایگاه خبری چهاردانگه ساری ارسال کرده اند.

 

آقای شعبان وفایی نژاد، قهرمان پیشکسوت کشتی کشور، و فعال در حوزه رسانه لطف کردند و مطلبی در ارتباط با وضعیت نا مناسب زمین فوتبال شهر کیاسر نگاشته و برای پایگاه خبری چهاردانگه ساری ارسال کرده اند.

 

آقای وفایی نژاد در حال حاضر یکی از کارشناسان ورزش استان هستند و مقالات زیادی در ارتباط با ورزش در روزنامه ها و مجلات و رسانه های مجازی استان و کشور نوشته اند. در پایان مطلب ایشان می توانید سوابق ورزشی و رسانه ای ایشان را ببینید.

 

تصاویر این مطلب توسط آقای مهدی شریفی کیاسری در روز ۱۶ آبان ۱۳۹۳ تهیه شده است که صمیمانه از ایشان تشکر و قدردانی می کنیم.

 

چندی قبل جهت سفر به منطقه زیبای تویه دروار از مسیر چهاردانگه از شهر کیاسر عبور کردم، زمین فوتبال این منطقه را در حالی از نظر گذراندم که تیرهای مینی فوتبال در وسط زمین سرنگون شده بود و تعدادی از حیوانات در حال گردش در آن بودند، از احداث جایگاه تماشاگران هیچ خبری نبود و موارد دیگری که باید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خود از نزدیک نظاره گر آن باشد، در واقع این زمین فوتبال شهر کیاسر در بخش چهاردانگه بود.

 

این نابسمانی در نگهداری یک مکان ورزشی در حالی وجود دارد که شهر کیاسر همواره به عنوان شهری رجال پرور میعادگاه بسیاری از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی بوده و چهره های شاخصی از این منطقه تحویل جامعه ورزشی شده اند. بنابراین جدای از وظیفه متولیان امر هیچ توجیهی برای بی توجهی به زیرساخت های ورزشی این شهر وجود ندارد؛ چه ایرادی وارد است که اداره کل ورزش و جوانان مازندران در این منطقه کمپ های آمادگی تیم های شاخص مازندرانی و حتی تیم ملی را احداث کند، اگر امروز در اردبیل و دیگر شهرهایی که شرایط آب و هوایی مشابه این شهر را دارند شاهد احداث اماکن ورزشی و کمپ های ملی پوشان هستیم، باید برای شهر کیاسر و بخش چهاردانگه نیز محل احداث اردوهای تیم های ملی و تیم های منتخب مازندران مشخص و این امر به صورت عملی اجرایی شود. از سویی دیگر توجه به این مسئله می تواند به پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان این منطقه نیز کمک شایانی کند. به هر حال از مدیرکل ورزش و جوانان مازندران انتظار می رود با تأملی کافی بر موضوع ذکر شده ، اقدامات عملی و تأثیرگذاری در راستای توسعه و نگهداری فضاهای ورزشی در مناطق چهاردانگه – دودانگه و شهر کیاسر انجام دهند.

 

شعبان وفایی نژاد – ۱۲ آبان ۱۳۹۳

 

zamin-football-kiasar-10

zamin-football-kiasar-1

zamin-football-kiasar-2

zamin-football-kiasar-3

zamin-football-kiasar-4

zamin-football-kiasar-5

zamin-football-kiasar-6

zamin-football-kiasar-7

zamin-football-kiasar-8

zamin-football-kiasar-9

 

عکس ها از مهدی شریفی کیاسری

 

…………………………………………………………………………….

 

سوابق ورزشی و رسانه ای آقای شعبان وفایی نژاد:

 

– قهرمان کشتی آزاد نوجوانان، جوانان و بزرگسالان مازندران

– قهرمان دو دوره مسابقات کشتی آزاد نیرو زمینی ایران

– نفر اول کشتی هلال احمر سراسر کشور

– دارنده مدال طلا آموزشگاه های کشور

– مربی و خبرنگار اعزامی به کشورهای روسیه، ترکیه، ترکمنستان، سوریه و … که حدود سی و هشت سال عنوان کارشناس کشتی در مجله ورزشی صدا و سیما و سایر رسانه های مکتوب و مجازی کشوری فعالیت داشته اند.

– حضور به عنوان عضو هیأت اجرایی مسابقات جام جهانی کشتی ساری

– عضو هیأت رئیسه کشتی ساری و پیشکسوتان کشتی مرکز استان.

 

 

کلیدواژه : شعبان وفايي نژاد
دیدگاه کاربران ۲۶ دیدگاه
 • نستو ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۱
  0 0

  به آقای وفایی نژاد بگوئید از مشکلات این شهر همچون بحران زباله – نابودی کشاورزی – دامداری و باغداری و محرومیت ورزش این شهر بیشتر گزارش تهیه و منتشر کند

 • حیدری ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۲
  0 0

  آقای وفایی نژاد چطور کیاسر شهرداری دارد اما اداره ورزش و جوانان مستقل ندارد ؟ جالب نیست تورو به خدا؟!!!!!!!!

 • رامشگر ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۳
  0 0

  اعضای شورای شهر ساری که اکثر آنها از این منطقه هستن و یا وابستگی به این منطقه دارند برای کمک به ورزش کیاسر چه اقدامی کرده اند . آقای شجاعی شما که موقع انتخابات همیشه اینجا برای رأی جمع کردن حضور پیدا می کنی حالا چرا برای رفع این مشکل کاری نمی کنی ؟

 • صادقی مهر ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۴
  0 0

  انتقادات و اعتراضات مطرح شده توسط این خبرنگار منطقی و درست است حالا آقای مدیرکل ورزش و جوانان چه پاسخی به این مسئله دارند ؟!

 • رضا کرمانشاهیان ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۵
  0 0

  کیاسر همزمان با بابل صاحب بخشداری شد ورزش بابل کجا و ورزش کیاسر کجا؟ قابل توجه آقای شجاعی کیاسری که برای این منطقه کاری نکردند اما موقع رأی گرفتن از همه توقع دارن؟ً!!!!!!!!!!!

 • رضا طاها ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۷
  0 0

  در کیاسر و مناطق چهاردانگه در رشته های فوتبال – فوتسال – کشتی – کوهنوردی و دوومیدانی استعدادهای زیادی وجود داره اما متأسفانه چون زیرساخت نداریم اونا شکوفا نشده و یا مجبورند طعم غربت بچشند و در جای دیگه فعالیت ورزشی کنند . خوش به حال غیرت مسئولین …

 • علا عبدالقادر ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۸
  0 0

  با توجه به موقعیت بسیار مناسب کیاسر ، می توان در این منطقه میدان اسب دوانی و اسب سواری نیز احداث کرد اما کو مسئول پیگیر دوستان ؟!!!!!!!

 • سید روح الله شجاعی ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۲۰:۵۰
  0 0

  دغدغه آقای وفایی نژاد و انعکاس اون توسط این پایگاه خبری ارزشمنده اما رزومه آقای نویسنده چه دخلی به خبر داره این هم از عجایب روزگار ماست. بد نیست بعد از چند سال فعالیت رویکرد حرفه ای رو هم رعایت کنید. تذکری بود از سر دلسوزی. ممنون از اطلاع رسانی
  …………………………………………………………
  پایگاه خبری چهاردانگه ساری: جناب آقای شجاعی، دوست عزیز و بزرگوار سلام، رزومه ی آقای وفایی نژاداز توسط پایگاه خبری چهاردانگه ساری از یکی از مصاحبه های آقای وفایی نژاد کپی شده است و فقط برای اطلاع خوانندگان عزیز پایگاه خبری چهاردانگه ساری در این مطلب قرار داده شده است. آقای وفایی نژاد هیچ رزومه ای از خود برای پایگاه خبری چهاردانگه ساری همراه با مطلب خود ارسال نکرده اند.
  از راهنمایی شما دوست عزیز که می دانیم در امر خبر و رسانه استاد هستید ممنون و سپاسگزار هستیم.

 • سید روح الله شجاعی ۱۸ آبان ۱۳۹۳ / ۲۳:۲۳
  0 0

  پیام من خصوصی برای مدیران سایت بود نه انتشار عمومی حالا که منتشر شد جا دارد از زحمات شبانه روزی دوستان گرانقدرم در مجموعه چهاردانگه نیوز صمیمانه تشکر کنم و ذکر این نکته را ضروری می بینم که این اقدام شایسته دوستان در این رسانه فراگیر زمینه توسعه بیش از پیش منطقه را بدنبال خواهد داشت وهرکز نباید از ادامه راه دلسرد شد چرا که در همین مدت کوتاه توانست نگاه مسئولین را به این بخش قدیمی و مهجور جلب کنید.
  برایتان در ادامه راه آرزوی توفیق روز افزون دارم. و آمادگی کامل خودم را هم در کیفیت بخشی این رسانه وزین اعلام می دارم.
  ……………………………………………..
  پایگاه خبری چهاردانگه ساری: بسیار ممنون و سپاسگزاریم از لطف و عنایت شما دوست عزیز و بزرگوار نسبت به پایگاه خبری چهاردانگه ساری، ما هم امیدواریم بتوانیم از تجربیات ارزنده شما در امر رسانه بهره مند گردیم. با تشکر

 • ربیع ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۳۵
  0 0

  آقای وفایی نژاد بهتر است به آقای شجاعی بگوئید با توجه به اینکه عضو فراکسیون ورزشی هستند به جای اینکه به دنبال این مسائل باشند به فکر ورزش کیاسر باشند. اینطوری لااقل ما کیاسری ها متوجه می شیم از ایشون یک همتی برای رفع مشکلات ورزش این منطقه انجام می شه

 • سادت زاده ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۳۷
  0 0

  سایت چهاردانگه نیوز در شهرستان ساری هم مورد استقبال عمومی قرار دارد از انعکاس واقعیت های روز این منطقه متشکریم .

 • قاسمیان ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۳۸
  0 0

  جالب است بدانیم امکانات ورزشی تویه دروار بهتر از کیاسره ؛ این هم از مظلومیت کیاسر . قابل توجه آقای شجاعی کیاسری . به جای ادعا و وعده دادن کار عملی بکن برادر

 • رستمیان تویه ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۴۳
  0 0

  آقای وفایی نژاد را همه می شناسند بیش از ۳۰ سال است که ما شاهدیم ایشان در مطبوعات فعالیت می کنند و هر روز در برنامه رادیو ورزش مازندران اخبار ورزشی اعلام می کنه ایشان از دوستان بسیار نزدیک حضرت آیت الله شجاعی و سید رمضان شجاعی است . انتقادات ایشان در رابطه با کمبودهای ورزشی این منطقه و از سر دلسوزی است در این گزارش هم منافعی نداره بهتر نیست مسئولین به این گزارش تأمل بیشتری نشون بدن . آقای شجاعی شما که می دونید این مسئله واقعیته چرا از جایگاه خودت برای حل مشکلات ورزشی این منطقه استفاده نمی کنی ؟

 • رستمی ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۴۵
  0 0

  بریمانی رئیس ورزش و جوانان ساری به وفایی نژاد گفت : من ۱۸ بار است که طی یک سال اخیر به کیاسر سفر کردم تا مشکلات این منطقه رو به اندازه توان حل کنم .

 • رستمی ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۴۷
  0 0

  به نظر میاد زمانیکه سایت چهاردانگه نیوز به معرفی ورزش نویسی همچون وفایی نژاد اقدام می کند کار ارزنده ای هست چون حداقل خوانندگان متوجه می شن فردی که منتقد است خود یک کارشناس صاحب نظر از جامعه ورزشی است و این کار خوبیه .

 • عباس زاده ی ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۵۰
  0 0

  چقدر خوب است یک دوره مسابقات ورزشی به نام مرحوم علی کردان به همت خانواده وی و دکتر شجاعی و مهدی عبوری شهردار ساری برگزار شود وی برای چهاردانگه زحمات زیادی کشید و بسیاری از ساروی ها رو سرکار آورد و به بسیاری از افراد مسئولیت داد و امکانات و اعتبارات خوبی برای مازندران گرفته ، لایق تجلیل شایسته ازش هست

 • کامران حقانی ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۵۱
  0 0

  خوب است آقای وفایی نژاد قهرمانان شاخص ورزشی این منطقه را معرفی کنند . ظاهراً ایشان اطلاعات جامعی در این خصوص دارند

 • کامران الیاسی ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۵۲
  0 0

  در برخی از کشورهای جهان مسابقات تبرزنی مطرح است چقدر جالب می شود اگر این مسابقات در چهاردانگه هم برگزار شود . بستر طبیعی وجود دارد

 • کامبیز ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۵۴
  0 0

  آقایان مهندس نقیبی – کوروش یوسفی – سردار شمشیربند – مهندس دامادی و محمدی کیادهی باید به ورزش کیاسر بیشتر کمک کنند . آقایان موقع رأی گرفتن ما شما رو بهتر می سنجیم

 • یک پرسپولیسی ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۵۵
  0 0

  آقای محمدی کیادهی مشاور ورزشی شهردار و مدیرعامل باشگاه استقلال ساری خوب است در ورزش کیاسر نیز تیمداری کنید ؛ همانطوریکه مستحضرید این منطقه استعدادهای نابی در ورزش دارد که تنها نیاز به پشتوانه و سرمایه برای شکوفایی دارد .

 • بی طرف بی طرف ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۵۷
  0 0

  قابل توجه آقای شجاعی ، خود شما بارها در سخنرانی هایتان حتی در مراسم افتتاحیه باشگاه دلاوران ساری از شعبان وفایی نژاد به عنوان یک کارشناس صاحب نظر در ورزش یاد کردید ما این دیدگاه شما را به عنوان دوستی تان با آقای وفایی نژاد ارزیابی می کنیم بنابراین حالا که این واقعیت رو ایشان مطرح می کنن انتظار می ره شما موضوع رو بررسی کنید و از همه توان خود برای رفع مشکل بهره ببرید

 • سید مهدی پیروان ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۹:۵۹
  0 0

  آقای وفایی نژاد که نایب رئیس هیأت تیراندازی است می تواند ترتیب یک دوره مسابقات تیراندازی با اهداف پروازی را با همکاری شورای شهر و شهرداری کیاسر – بخشداری این شهر – دفتر سید رمضان شجاعی و امام جمعه کیاسر برگزار کند تا شاهد برگزاری این مسابقات ورزشی در کیاسر هم باشیم

 • سید مهدی پیروان ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۲
  0 0

  شایسته است به ورزش های بومی و محلی هم توجه شود آقای وفایی نژاد در این خصوص بیشتر توضیح فرمائید

 • کیوسری ۲۰ آبان ۱۳۹۳ / ۱۱:۳۵
  0 0

  بارها و بارها با اسمهای جعلی انتقاد میکردم اما هیچگاه دیده نمیشد. آقایون چهاردانگه نیوز ادعا نکنین که بخاطر چهاردانگه فعالیت میکنین. شماها اهدافی دارین و از سوی افرادی بهتون خط داده میشه. قصد توهین ندارم. اما برام اثبات شد.
  …………………………………………………………………..
  چهادرانگه نیوز: آقا یا خانم کیوسری سلام. اکثر یادداشتهای شما که حاوی توهین و اهانت نبوده را تایید کرده ایم، اما چون با نامهای جعلی (و با ایمیل جعلی!!) و در مطالب مختلف یادداشتهای رنگارنگ و بعضاً توهین آمیز و تهمت دار نوشته اید (که تایید آن برای ما منع قانونی دارد) و خودتان هم فراموش کرده اید در چه مطالبی و با چه نام جعلی یادداشت نوشته اید، فکر میکنید تایید نکرده ایم. بنابر این به نظرتان بهترین راه متهم کردن ما به تایید نکردن یادداشتتان و وابسته دانستن به این و آن هست.
  و اما در مورد اینکه «ما اهدافی داریم»! حتماً اینقدر سواد و قدرت تحلیل دارید که بدانید هیچ کاری به ویژه در عرصه رسانه و خبررسانی آن هم در بخش دورافتاده و گمنامی مثل چهادرانگه «بی هدف» نیست و ما هم حتماً از فعالیت رسانه ای، اهدافی داریم و صد البته این اهداف، مقدس و والا هستند.
  خدا را شاکریم که اعضای مدیریت چهاردانگه نیوز از بدو تاسیس تاکنون مستقل از هر مدیر و حزب و جناح و گروهی بوده و چنین نیز خواهد ماند. به همه مدیران بویژه مدیران زحمتکش چهاردانگه احترام می گذاریم و چنانچه انتقادی به عملکردشان داشته باشیم، حتماً به صورت حضوری یا تلفنی به آنها اعلام میداریم.
  امیدواریم هیچ انتقادی، هرگز با نیش کنایه و تهمت و توهین آمیخته نگردد.

 • کیوسری ۲۰ آبان ۱۳۹۳ / ۱۹:۳۰
  0 0

  اهدافی که شما مد نظرتون هست، خاصه. عام نیست که شامل همه بشه. من هم مثل بقیه ۴دانگه ایی ها، ۴دانگه رو قلبا دوست دارم اما بایست قبول کرد افرادی که در راس ۴دانگه قرار دارن (……). من دنبال واقعیتم نه توهین و اهانت. توی همه ادارات دور و وریهاشون جذب میشن، پست میگیرن. این به نظر شما خوبه ؟ عدالته؟ اهانت به افراد دیگه نیست؟ من از اون چیزی که میبینم و با اندک سوادم تشخیص میدم این آقایون تبعیض قائل میشن. از شما گله مندم . از اینکه فکر کنین من قصد بی احترامی دارم اشتباه میکنین! چطور توی اداره ای نیرو جذب میشه ولی کسی خبر نداره! صبح بیدار میشی میشنوی فلانی رفت تو فلان اداره! اونوقت شما میگیین آقای …. دلسوز و مردمیه؟ نه اون بفکر منافع خود و دور و وریهاشه. بفکر صندلیهاشه! توهینه ؟ واقعیته. چرا اطلاع رسانی نمیشه؟ چرا توی کارخانه سیمان اینهمه غیر۴دانگه ایی میبینیم؟ چرا شهرکهای صنعتی تعطیله؟ چرا برنامه و بودجه شامل ما نمیشه؟ چرا از کشاورزان دامداران و باغداران حمایت نمیش؟ و خیلی چراهای دیگه.
  …………………………………………………………….
  چهادرانگه ساری: دوست عزیز آقا یا خانم کیوسری. حرفهای شما و سوالهای شما را دیگران باید جواب بدهند.
  اما اینکه میگویید «اهدافی که شما مد نظرتون هست، خاصه. عام نیست که شامل همه بشه» واقعا جای تاسف دارد.! بالاترین هدف چهاردانگه نیوز که هم عام هست و همه از آن بهره مند می شوند، اطلاع رسانی هست تا دوستانی چون شما بتوانند از اخبار و اطلاعات چهاردانگه مطلع شوند.
  شاید قلم فرسایی بی هدف شما جز اطاله وقت شما و ما حاصلی در بر نداشته باشد. والسلام.
  ضمناً جمله داخل ( ) در یادداشت فوق بخاطر توهین آمیز بودن و داشتن بار مسئولیت قانونی، حقوقی و قضایی برای مدیران چهاردانگه نیوز حذف شده است.
  اصل یادداشت موجود و محفوظ است.

 • شریعت نژاد کیاسری ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ / ۱۷:۳۸
  0 0

  ای قوم به حج رفته کجایید
  بیائید
  دعوا سر بد بختی ماست
  جنگ همین جاست
  بیائید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید