کد خبر:125147
پ
1590016332_3446332.jpg

آموزش اهالی رسانه در اولویت خانه مطبوعات مازندران باشد

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان شامگاه سه شنبه در دیدار اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران که مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و روابط عمومی استانداری نیز حضور داشتند، خاطرنشان کرد: حمایت و تقویت خانه مطبوعات به نفع همه اهالی رسانه خواهد بود. وی همدلی و توجه به منافع استانی و جمعی […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان شامگاه سه شنبه در دیدار اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران که مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و روابط عمومی استانداری نیز حضور داشتند، خاطرنشان کرد: حمایت و تقویت خانه مطبوعات به نفع همه اهالی رسانه خواهد بود.

وی همدلی و توجه به منافع استانی و جمعی را راهبرد اصلی شکوفایی استان در بخش‌های مختلف دانست و گفت: آموزش اهالی رسانه باید اولویت خانه مطبوعات باشد.

مقام عالی دولت در مازندران با بیان این که نقش رسانه‌ها اگر به درستی ایفا شود شاهد رضایت مندی و تقویت امید در جامعه خواهیم بود، افزو: باید شرایط کنونی کشور به درستی و صادقانه برای مردم بازگو و تبیین شود.

استاندار مازندران، بیان داشت: جریانات منتقد دولت که به خوبی با شرایط کشور آشنا هستند، اگر نقدی هم دارند باید سازنده و با درک تحریم‌های ظالمانه باشد و رسانه‌ها در ارائه نقدهای سازنده و منصفانه، نقش مؤثری دارند.

وی تاکید کرد: مردم در شرایط دشوار اقتصادی قرا ر دارند و نباید عده‌ای پشت این مشکلات سنگر بگیرند و مدعی باشند بلکه همه باید برای اعتلای نظام و در مسیر خدمت گزاری مردم تلاش کنند.

استاندار تاکید کرد: همه رسانه‌ها باید پای کار بیایند تا بتوان از این وضعیت عبور کرد و شرایط روانی جامعه را بهبود بخشید.

حسین زادگان با اشاره به این که اگر خطا و خلاف در هر سطحی؛ منفور باشد عملاً جامعه به ارزش‌ها سوق خواهد یافت، اظهار داشت: رسانه‌ها در این فرهنگ سازی نقش مهمی ایفا می‌کنند و استانداری مازندران به اهمیت و جایگاه رسانه‌ها واقف است و این حمایت را تداوم خواهد بخشید.

کد خبر 4962708

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194