پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آمار دقیقی از بچه های مسجد داریم

0

به گزارش خبرنگار مهر، حسین براتی ظهر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مازندران با اشاره به ساماندهی برنامه‌های فرهنگی و هنری مساجد در کشور، ساماندهی نیروهای کانون فرهنگی و هنری مساجد را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: به فضای مجازی در کانون‌های مساجد نیز توجه ویژه ای شده است.

وی ایجاد سامانه بچه‌های مسجد و معاونت ساماندهی و فضای مجازی را از جمله طرح‌ها برای تحقق منویات مقام معظم رهبری برشمرد و گفت: امروز در سایه اقدامات صورت گرفته می‌توانیم امار دقیقی از بچه‌های مسجد ارائه دهیم.

براتی با تاکید براینکه ستاد کانون‌های مساجد باید زمینه ساز رشد حوزه فرهنگی تربیتی مسجد باشند، خواستار برنامه ریزی برای فعالیت فعالانه ستاد شد.

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز با اشاره به سهم بالای کانون‌های مساجد در توسعه فرهنگی شهرها و روستاها اظهار داشت: تربیت و رشد نیروهای انقلابی و کارآمد در حوزه فرهنگ و هنر از اهداف کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است.

وی با بیان اینکه نقش فرهنگی مساجد با کانون‌های فرهنگی و هنری پررنگ شده است، تصریح کرد: خاستگاه جوانان انقلابی باید مسجد باشد و باید مساجد به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که تمامی اقشار به ویژه هنرمندان به مساجد رجوع کنند.

در این مراسم با تقدیر از حجت الاسلام محمود علیخانی، حجت الاسلام رجب نعمتی به عنوان مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد مازندران معرفی شد.

کد خبر 5057611
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.