کد خبر:68673
پ
۴۳۸۳۱۹۸۷۹_۱۴۲۵۳۴

آماده باش اورژانس مازندران در طرح امداد زمستانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، طرح امداد زمستانی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران با اعلام آماده باش به ۸۴ پایگاه شهری و جاده ای و یک پایگاه اورژانس هوایی از امروز ۲۰ آذر ماه در مازندران آغاز شد. یحیی صالح طبری رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، طرح امداد زمستانی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران با اعلام آماده باش به ۸۴ پایگاه شهری و جاده ای و یک پایگاه اورژانس هوایی از امروز ۲۰ آذر ماه در مازندران آغاز شد.

یحیی صالح طبری رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: طرح امداد زمستانی اورژانس ۱۱۵ مازندران همزمان با اورژانس کشور از امروز ۲۰ آذر ماه آغاز شد و در این طرح تمام پایگاههای شهری و جاده ای استان در آماده باش کامل و آماده ارائه خدمات به همشهریان و مسافران خواهند بود.

وی افزود: تعداد ۴۰۰ نفراز پرسنل فوریتهای پزشکی با ۱۳۰ دستگاه آمبولانس،دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد،آماده ارائه خدمات در طرح زمستانی بوده و تمهیدات لازم در خصوص فراخوان نیروهای خارج از شیفت جهت مقابله با شرایط بحرانی مرتبط با برف و سرما نیز انجام شده است.
صالح طبری گفت: همچنین آمبولانس های کمک دار موجود در مراکز نیز به تجهیزات فنی زمستانی شامل: زنجیر چرخ ،ضدیخ ،وسایل گرمایشی مجهز شده اند و آماده انجام ماموریت در مناطق و پایگاه های کوهستانی می باشند.

طرح امداد زمستانی اورژانس مازندران تا ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید