پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

آغاز تغییرات در باشگاه نساجی با جدایی مدیرعامل / عزل یا استعفا!؟

0

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری؛ بعد از کسب نتایج ضعیف نساجی در نیم فصل دوم لیگ برتر و اعلام نارضایتی هواداران و جامعه ورزشی مازندران از وضعیت این تیم، صحبت‌های زیادی در محافل ورزشی استان از ضعف مدیریتی در این باشگاه به گوش می‌رسید. تا جایی که مالک باشگاه نساجی بعد از پایان لیگ و حذف از جام حذفی صحبت از تغییرات گسترده در باشگاه خبر داده بود.

مدیرعامل باشگاه نساجی هم که در ماه‌های اخیر صحبت از عزل او در محافل ورزشی بود، امروز پیش دستی کرد و با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش از مدیریت باشگاه نساجی کناره‌گیری کرد.

باشگاه نساجی به نظر در روزهای پیش رو آبستن حوادث بسیاری خواهد بود. بعد از خداحافظی باشگاه نساجی با کارلوس هرناندس، حالا ایزد سیف‌الله پور از سمت خود در باشگاه نساجی استعفاء کرد. در متن استعفای وی آمده است؛ به پایان آمد این دفتر حکایت هم چنان باقی ست. 

سه فصل حضور در باشگاه نساجی قدیمی‌ترین و ریشه‌دار ترین تیم فوتبال در استان مازندران، بی‌شک برای من مایه مباهات بود و حال که تقدیر بر جدایی است، باید تشکر خاضعانه‌ای داشته باشم از آقای صنیعی‌فر که پیشنهاد همکاری با این باشگاه را به من داد و در ادامه رضا حدادیان.هم چنین اعضای هیأت مدیره، اعضای تیم در این سه سال و از همه مهمتر تماشاگران دوست داشتنی نساجی. آنان که نساجی برایشان فراتر از یک تیم فوتبال است و خدا گواه است که در این سه سال با اشک‌های آنها گریستم و با خنده‌های‌شان به سر ذوق آمدم.

خدا گواه است که در این سه سال با همه وجود و آنچه که طی سال ها حضور در ورزش و مدیریت آموختم، سعی کردم برای نساجی یار باشم و خدا رو شکر با زحمات همه اعضای تیم و این کوچکترین دستاوردهای بزرگی برای نساجی حاصل شد. قهرمانی در جام حذفی که مهمترین افتخار باشگاه نساجی طی ۶۳ سال حیات بود. دو قهرمانی به همراه تیم امید در لیگ برتر امیدهای کشور و حضور شایسته تیم در لیگ برتر که در نهایت و اکنون که روز خداحافظی‌ام از نساجی رسیده، سهمیه فوتبال مازندران در لیگ برتر حفظ شده است.

خون دل‌هایی که خوردم برای نساجی بود و جای هیچ منتی نیست. گاهی موانع این قدر آزار دهنده بود که تصور نمی‌کردم این حضور به سه سال بیانجامد اما خدا رو شکر که ماندم و در کنار همه دوستان در باشگاه نساجی و از همه مهمتر تماشاگران اتفاقات خوبی را رقم زدیم. شادی مردم در خیابان‌های استان مازندران به خصوص در شهر قائمشهر بعد از قهرمانی در جام حذفی بزرگ‌ترین جایزه‌ای بود که من در فوتبال گرفتم و این را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم و به همه آزار و اذیت ها می‌ارزید. و البته گاهی به خاطر نساجی تند رفتم، تصمیمات محکم گرفتم که شاید برای برخی ناراحت کننده بود که باز هم خدا گواه است، همه این تصمیمات نه از روی غیظ و منافع شخصی بلکه تنها و تنها به خاطر یک نام بود. نساجی. با این حال طلب حلالیت می‌کنم از آنهایی که این تصمیمات موجب ناراحتی‌شان شد.

دو سه ماهی است که با خود کلنجار می‌روم که وقت، وقت رفتن است. حرف‌ها بسیار است. اما بماند برای بعد. از این پس به عنوان یک هوادار در کنار نساجی خواهم بود و برای این تیم آرزوی بهترین‌ها را دارم. عرض زندگی مهمتر از طول آن است. مهم دست‌هایی نیست که به سمت من نشانه شد. مهم خودم هستم و خلوتم که می‌دانم برای موفقیت نساجی از جان مایه گذاشتم و حتی یک لبخند جای همه بغض‌ها و کینه‌ها را می‌گیرد و همین برای من کافی است. برای رضا حدادیان، مالک باشگاه نساجی که مثل یک برادر برای من بود و می‌ماند، تشکر می‌کنم. او و نساجی را به خدا می‌سپارم و آرزوی بهترین‌ها را برای همه‌شان دارم.

به گزارش فارس؛ نساجی که فصل آینده در سه جام لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی حضور خواهد داشت، نیاز است تا در بحث مدیریتی از مدیری با تجربه و حرفه‌ای استفاده کند و در جذب کادر فنی و بازیکنان نیز با دقت بیشتری اینکار را انجام دهند تا اتفاقات تلخ این فصل برای فصل آینده تکرار شود.

پایان پیام /۸۶۰۵۹/م


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.