کد خبر:132549
پ
13990802000288_Test_PhotoN.jpg

آخرین وضعیت کرونا در مازندران|بستری ۶۸۱ بیمار کرونایی در مازندران

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، اوج‌گیری ویروس کرونا درحالی تداوم دارد که مازندران همچنان در وضعیت قرمز کرونایی است. با وجود اینکه وضعیت استان مازندران در زمینه ویروس کرونا نگران‌کننده است اما بعضا مشاهده می‌کنیم پروتکل‌های بهداشتی جدی گرفته نمی‌شود. روزهای کرونایی درحالی وارد نهمین ماه می‌شود که مازندران کماکان […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، اوج‌گیری ویروس کرونا درحالی تداوم دارد که مازندران همچنان در وضعیت قرمز کرونایی است.
با وجود اینکه وضعیت استان مازندران در زمینه ویروس کرونا نگران‌کننده است اما بعضا مشاهده می‌کنیم پروتکل‌های بهداشتی جدی گرفته نمی‌شود.
روزهای کرونایی درحالی وارد نهمین ماه می‌شود که مازندران کماکان در وضعیت قرمز کرونایی بوده و دردسرهای کرونایی در استام تداوم دارد‌.
دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۹۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.
وی افزود: طی همین مدت تعداد ۹۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنونن ۵۲۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۳۷ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.
دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۵۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار جدید بستری و ۲۴ بیمار هم  ترخیص شدند.
وی گفت: ۳۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
به گزارش فارس، با بستری شدن تعداد ۱۱۳ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به ۶۸۱ نفر رسید.
 /۸۶۰۳۴/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید