کد خبر:130930
پ
۱۶۰۰۹۰۶۸۱۴_۱۳۹۹۰۶۲۴۰۰۰۹۹۳_Test_PhotoN.jpg

آخرین آمار کرونا در مازندران| بستری بودن ۵۱۳ بیمار در بیمارستان‌ها

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، مازندران در حالی به پیشواز هشتمین ماه از شیوع ویروس کرونا رفت که دردسرهای قرمز کرونایی در استان تداوم دارد. درست است تعداد موارد ابتلا و بستری در مازندران نسبت به ماه گذشته کاهش یافته اما همچنان موضوع مهم این است سهم استان همچنان روزهای […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، مازندران در حالی به پیشواز هشتمین ماه از شیوع ویروس کرونا رفت که دردسرهای قرمز کرونایی در استان تداوم دارد.

درست است تعداد موارد ابتلا و بستری در مازندران نسبت به ماه گذشته کاهش یافته اما همچنان موضوع مهم این است سهم استان همچنان روزهای قرمز کرونایی است.

نگرانی از اوج‌گیری ویروس کرونا همچنان در استان ادامه دارد چرا که طی هفته‌های گذشته شاهد افزایش حجم ورودی به استان بودیم.

دکتر سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۸ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۶۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۳۸۳ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۱۵ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ بیمار جدید بستری و ۱۶ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۴۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۷۰ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۵۱۳ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

 /۸۶۰۳۴/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید