تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 99879
تاریخ : ۲۶ مرداد, ۱۳۹۸ :: ۱۸:۴۲
معاون استاندار مازندران :دستگاه‌های اجرایی دستاوردهای دولت را رسانه‌ای کنند معاون استاندار مازندران :دستگاه‌های اجرایی دستاوردهای دولت را رسانه‌ای کنندبه گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری مازندرانT حسین حسن نژاد در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت افزود: هدف از اجرای برنامه‌های مختلف در هفته دولت؛ تقویت اعتماد و امید در جامعه است و باید بنحوی تدوین شود که این هدف‌گذاری محقق شود. ‎

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر؛ بیان دستاوردهای دولت و نظام را مهم ترین ماموریت مدیران و مسئولان در بخش های مختلف دانست و ادامه داد: اقدامات و دستاوردهای دولت یا بدرستی اطلاع رسانی نمی شود و یا بدلیل شرایط اقتصادی که تحریم های سنگین و ظالمانه دشمنان به کشور تحمیل کرده است، پوشیده می ماند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به این که برخی با دیدگاه‌های نادرست برآنند تا نشان دهند که علت اصلی همه اوضاع دولت است، تاکید کرد: دستگاه های اجرایی با همکاری رسانه ها در این هفته دستاوردهای دولت تدبیر و امید را برای تقویت اعتماد و امید در جامعه منعکس کنند.

وی با بیان این که امروز هرگونه تبلیغ علیه دولت لطمه به نظام و پراکندن بذر ناامیدی در جامعه است، گفت: امیدآفرینی مورد تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری باید در برنامه های گرامی داشت هفته دولت گنجانده شود.

حسن نژاد عنوان کرد: در برنامه های فرهنگی، تبلیغی و اطلاع رسانی هفته دولت؛ محور و جهت گیری اساسی باید بهره گیری از فناوری های نوین، خلاقیت و فضای مجازی و شبکه اجتماعی باشد.

وی با بیان اینکه برنامه ها و اقدامات دولت تدبیر و امید باید بنحوی اطلاع رسانی شود که مردم از دستاوردهای موثر دولت احساس رضایت کنند، افزود: دفاع از کارنامه و فعالیت های صورت گرفته نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در راستای تقویت امید در دستور کار جدی مدیران باشد.

معاون استاندار مازندران تاکید کرد: از اجرای برنامه های غیرموثر و عاری از خلاقیت پرهیز و برنامه های نافذ از سوی رسانه ملی و دستگاه های مسئول تدوین و اجرا شود.

در تقویم جمهوری اسلامی از دوم شهریور تا دهم شهریور هفته دولت نامگذاری شده است.

/1899/6990

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.