تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي
شماره : 97865
تاریخ : ۱ مرداد, ۱۳۹۸ :: ۱۴:۰۲
انتقاد یوسف‌نژاد به وضعیت نامناسب پسماند در منطقه چهاردانگه استان مازندران انتقاد یوسف‌نژاد به وضعیت نامناسب پسماند در منطقه چهاردانگه استان مازندران نماینده مردم ساری در مجلس گفت: وضعیت زباله، ترافیک سنگین، دسترسی به راه‌های مواصلاتی از جمله جاده گوهرباران و محور ساری - کیاسر مردم منطقه را با مشکلات و نگرانی‌های عدیده‌ای روبرو کرده است.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، علی‌اصغر یوسف‌نژاد در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس با اشاره به وضعیت نامناسب پسماند در استان مازندران خطاب به رییس‌جمهور متذکر شد: زباله، مردم منطقه چهاردانگه را بیچاره کرده است. آیا مسؤولان  حاضرند یک روز در این منطقه زندگی کنند؟

وی با نکوهش واردات برنجی خارجی در فصل برداشت برنج ایرانی، گفت: واردات برنج خارجی در فصل برداشت برنج داخلی موجب نگرانی کشاورزان است. نماینده مردم ساری در مجلس وضعیت زباله، ترافیک سنگین، دسترسی به راه‌های مواصلاتی از جمله جاده گوهرباران و محور ساری - کیاسر را موجب نگرانی شدید مردم این مناطق دانست. یوسف‌نژاد خواستار معرفی هر چه سریعتر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش شد و افزود: آقای رییس‌جمهور فرهنگیان چشم  انتظار معرفی فردی کاربلد به عنوان وزیر آموزش پرورش به مجلس هستند. وی همچنین از دولتمردان خواست تا زمینه استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی را به وجود آورد.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.