تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار ورزشي
شماره : 97352
تاریخ : ۲۵ تیر, ۱۳۹۸ :: ۱۰:۱۸
پیام خداحافظی محسن کریمی از هواداران استقلال هافبک استقلال با انتشار پیامی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، محسن کریمی از لیگ چهاردهم و در زمان سرمربیگری امیر  قلعه نویی به تیم بزرگسالان استقلال اضافه شد اما با وجود کیفیت بالا این بازیکن به دلیل مصدومیت های پی در پی نتوانست درخشش مورد انتظار را در این تیم داشته باشد. محسن کریمی در نهایت تصمیم گرفت برای فصل جدید از استقلال جدا شود و به تیمی برود که در آن بتواند به روزهای اوجش برگردد.

محسن کریمی در مورد جدایی اش از استقلال در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

 

«سلام به همه هواداران استقلال بزرگ

شاید کاری که امروز انجام می‌دهم سخت ترین کار دنیا باشد، می‌خواهم از شما جدا شوم اما اسم این کار را خداحافظی نگذارید چون نمی‌توانم از شمایی که نزدیک به یک دهه در کنارم بودید خداحافظی کنم.

امروز تقدیر شرایطی را رقم زده که در کنار شما خوبان نباشم اما لطفی که در این سال‌ها به من کردید را هرگز فراموش نمی‌کنم. من، فرزند استقلال که از بچگی و از ورزشگاه مرغوبکار رشد کردم و تا اینجا رسیدم تنها چیزی که در ذهن دارم رنگ آبی است اما حتی اگر کنارتان نباشم فراموشتان نخواهم کرد.

می‌خواهم از همه شما عزیزان تشکر و البته عذر‌خواهی کنم، به این خاطر که در این یکی دو سال اخیر به خاطر مصدومیت‌هایی که ناخواسته نصیبم شد نتوانستم دل شما را شاد کنم، اما شما فقط حمایت کردید. امسال تنها سالی بود که فرصت داشتم در فصل بدنسازی کنار تیم باشم اما با وجود لطف سرمربی تیم برای رفتن به اردو تصمیم گرفتم هدفم را در جای دیگری دنبال کنم.

امیدوارم همانطور که در این سال‌ها دعای خیر شما بدرقه راهم بوده باز هم اینگونه باشد، مطمئنا فراموشتان نخواهم کرد. »

پیام اینستاگرامی خداحافظی محسن کریمی

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.