تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 84651
تاریخ : ۲۱ دی, ۱۳۹۷ :: ۱۵:۱۲
حمایت از تروریست تهمت ناروا علیه ایران اسلامی استبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نمازجمعه ساری با محکوم کردن تهمت های ناروای آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: حمایت از تروریست ها و نقض حقوق بشتر توسط جمهوری اسلامی ایران، تهمتی ناراوا از سوی آمریکا است تا اعمال ننگینش را سرپوش گذارد.

وی با عنوان اینکه هیچگاه جنایات آمریکا و همدستانش نباید از خافظه مردم ایران حذف شود تصریح کرد: ملت آمریکا نیز باید حذف ترامپ از عرصه سیاست، تاریخ سرزمینشان را از دست این ملعون نجات دهند.

وی با اظهار اینکه شهروندان و ملت بزرگ ایران نباید دچار فریب مظلوم نمایی شیطان بزرگ شوند یادآور شد: آمریکا همواره درصدد دسیسه چنینی علیه ملت و نظام اسلامی ایرانی است و آمریکا و اسرائیل دشمن درجه یک امت اسلامی محسوب می شوند.

امام جمعه ساری، با تاکید براینکه هیچ عاملی جز ناامیدی و جدایی ملت از نظام اسلامی نمی تواند خدشه ای به کشور وارد کند افزود: باید نعمت آزادی و امنیت کشورمان را قدر بدانیم و این موهبت مدیون مبارزات و جان فشانی هایی شهدایی از جنس نواب صفوفی ها است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با گرامیداشت در پیش بودن جشن های پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مطمئنا آمریکا و همدستانش درصدد نیرنگ تازه ای برای انقلاب و نظام اسلامی هستند ولی تجربه نشان داده که مردم ایران بصیر و هوشیار هستند و توطئه های دشمنان با ولایتمداری و بصیرت مردم به شکست خواهد انجامید.

امام جمعه ساری، اسکان منافقین در خاک عراق را ترفندی از سوی آمریکا و ترامپ برشمرد و افزود: ملت ایران برابر این توطئه و ترفند با توکل به خدا و تبعیت از رهبری ایستادگی و مقاومت می کنند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.