تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار ورزشي
شماره : 81767
تاریخ : ۲۹ آبان, ۱۳۹۷ :: ۸:۵۶
لحظه‌ای که خون در عالیشاه به جوش آمد (عکس) امید عالیشاه در کنار نمایش خوبی که برابر پیکان داشت در نیمه اول دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه دهان شد و تا آخر با حالت خون آلودی بازی را دنبال کرد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش‌سه،  تیم پرسپولیس تهران دقایقی پیش با ارائه یک نمایش خوب در نیمه دوم با نتیجه 2-1 پیکان را شکست داد و حالا بعد از مدت‌ها دوری از لیگ برتر با پیروزی خوبی بازگشت دوباره‌ای به مسابقات داشتند.

امید عالیشاه، وینگر قرمزپوشان که در چند مسابقه اخیر دور از انتظار ظاهر شده بود مقابل پیکان روز خوبی را پشت سر گذاشت و حضور موفقی در حملات و فاز دفاعی تیمش داشت. اما شماره دو پرسپولیسی‌ها در نیمه اول دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه دهان شد. عالیشاه زمانی که در میانه میدان کورس با علی حمودی گذاشت، توسط ضربه آرنج مدافع پیکان مصدوم شد و تا پایان بازی با لب و دهانی خون آلود کار را دنبال کرد.

عالیشاه در نیمه دوم بر روی گل او تیمش هم تاثیرگذار بود. او ضربه آزاد به دست آمده از سمت چپ را به زیبایی بر روی دروازه سانتر و کمال کامیابی نیا گل اول را وارد دروازه پیکان کرد تا اینگونه بازگشت خوبی به ترکیب پرسپولیس داشته باشد.

عکس: امیرحسین خیرخواه  

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.