تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي, اخبار مازندران
شماره : 81723
تاریخ : 18 نوامبر, 2018 :: 20:24
25 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در ساری کشف شد در راستای مقابله با قاچاق منابع طبیعی ماموران پلیس آگاهی حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در مسیر تردد خودروها در محورهای کوهستانی و جنگلی سه دستگاه خورد شامل یک دستگاه کامیون و دو دستگاه وانت نیسان حامل چوب آلات جنگلی قاچاق را متوقف کردند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ سید جعفر ساداتی اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق منابع طبیعی ماموران پلیس آگاهی حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در مسیر تردد خودروها در محورهای کوهستانی و جنگلی سه دستگاه خورد شامل یک دستگاه کامیون و دو دستگاه وانت نیسان حامل چوب آلات جنگلی قاچاق را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو ها بیش از 25 تن انواع چوب جنگلی قاچاق کشف شد که در این ارتباط متهمان دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودروها توقیف و روانه پارکینگ شدند.

ساداتی با اشاره به اینکه قطع درختان، به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زیست محیطی زیادی در پی دارد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات حاصل از چوب مراتب را سریعا به پلیس 110 اطلاع دهند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.