تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي
شماره : 76836
تاریخ : ۱۵ مرداد, ۱۳۹۷ :: ۱۸:۲۲
فرماندار ساری توسعه صنایع تبدیلی در شهرک‌های صنعتی ساری تقویت شود فرماندار ساری با تاکید بر تداوم حمایت دولت از طرح‌های اشتغال‌زا در استان گفت: توسعه صنایع تبدیلی در شهرک‌های صنعتی ساری تقویت شود.

 

به گزارش  پایگاه خبری چهاردانگه، عباس‌علی رضایی امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرک صنعتی شماره دو ساری اظهار داشت: بحث اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال پایدار در کشور موضوعی بوده که بسیار مدنظر رهبری است.

وی با تأکید بر تحقق شعار سال افزود: با ایجاد اشتغال برای جوانان و جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران، باعث تولید ثروت در کشور و به‌مراتب در شهرستان می‌شویم.

فرماندار ساری با اشاره به‌ضرورت حمایت از بخش تولید، تصریح کرد: در بحث صنایع تبدیلی باید بیشتر ورود پیدا کنیم و در کنار آن سرمایه‌گذاران را دعوت و از آنان حمایت کنیم و برای حل موانعی که دارند از راه و روش قانونی استفاده شود.

رضایی اولویت‌بندی‌ها و نیازسنجی‌ها را در موضوع طرح‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: با وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها بسیار بالا شهرستان ساری در حوزه‌های کشاورزی، شیلات، گردشگری و صنعت ارائه اولویت‌بندی و نیازسنجی هر منطقه باید مشخص و مطابق آن سرمایه‌گذاری لازم صورت گیرد.

 /ح

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.