تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي, اخبار ويژه
شماره : 76120
تاریخ : ۲ مرداد, ۱۳۹۷ :: ۱۶:۳۲
سناریوی بی‌پایان جاده مرگ در مازندران و بی‌توجهی مسئولان پنج مصدوم در پی تصادف دو خودرو در محور ساری - کیاسر تصادف یک دستگاه خودرو نیسان با پراید در جاده ساری کیاسر پیچ روستای زلم رودبار پنج مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از خبرگزاری تسنیم، تصادف یک دستگاه خودرو نیسان با پراید در جاده ساری کیاسر پیچ روستای زلم رودبار پنج مصدوم برجای گذاشت.

در این حادثه راننده خودرو پراید و سه سر نشین دیگر مجروح شدند که حال راننده پراید وخیم بوده است.

نبود آمبولانس کافی و نرسیدن به موقع اورژانس 115 سر صحنه حادثه که در هفته گذشته این موضوع در تصادف عبور روستای عالیکلا نیز مشهود بود و یک نفر در حادثه کشته شده بود و اکنون دیر رسیدن اورژانس 115 موجب نگرانی در منطقه شده است.

به گفته شاهدان عینی این سانحه دلخراش رانندگی، پس از تماس و اطلاع‌رسانی تصادف به مرکز فوریت های پزشکی پس از 45 دقیقه اورژانس 115 به محل تصادف اعزام شدند که موجب درگیری بستگان حادثه دیده با اکیپ اورژانس 115 شد.

نکته جالب دیگر این حادثه حمل دو مجروح با یک آمبولانس هلال احمر بوده که ظرفیت هر آمبولانس فقط یک مجروح است که با استاندارد های پزشکی مغایرت دارد.

وجود تصادفات شدید و منجر به فوت در مسیر جاده کیاسر و عدم وجود امکانات کافی نظیر آمبولانس و مرکز درمانی مجهز از مشکلات عمده بهداشت و درمان منطقه و شهر کیاسر است.

 

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.