تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار چهاردانگه, اخبار عمومي
شماره : 109651
تاریخ : ۲۴ آذر, ۱۳۹۸ :: ۱۹:۰۵
۶ کشته و زخمی در تصادف جاده کیاسر آتش نشانان و گروه نجات ایستگاه ۵ آتش نشانی به حادثه تصادف محور کیاسر که یک فوتی و ۵ مصدوم بر جای گذاشت، امدادرسانی کردند.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: مجتبی نادربیکی سرپرست ایستگاه ۵ آتش نشانی ساری د با اشاره به تماس شهروندان مبنی بر تصادف شدید خودرو و آتش سوزی،گفت: بلافاصله دو دستگاه خودروی اطفایی برای امدادرسانی به این حادثه به محدوده عبور روستای ورند اعزام شد.
او افزود: تصادف دو خودروی سواری پراید و پژو خطی یک فوتی و ۵ مصدوم بر جای گذاشت که قبل وقوع آتش سوزی همه سرنشینان از خودرو خارج شدند.
نادربیکی با اشاره به تلاش آتش نشانان در این عملیات، گفت: آتش نشانان و گروه نجات ضمن اطفای حریق خودروی پراید، اقدامات مربوط به ایمن سازی محل حادثه و جابه جایی خودرو را انجام دادند.
سرپرست ایستگاه ۵ آتش نشانی ساری افزود: فوتی حادثه تحویل عوامل آرامستان شد و ۵ مصدوم دیگر جهت اقدمات درمانی تحویل عوامل اورژانس شدند.
نادربیکی، با تاکید بر رعایت همه موارد ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان، بر سرعت و سبقت مجاز و مطمئنه و همچنین تجهیز خودرو‌ها به خاموش کننده دستی (کپسول آتش نشانی) تاکید کرد.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.