تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 109428
تاریخ : ۲۱ آذر, ۱۳۹۸ :: ۱۸:۴۰
افتتاح پایگاه اطلاع‌رسانی و خانه جوان در بهشهر افتتاح پایگاه اطلاع‌رسانی و خانه جوان در بهشهرایسنا/مازندران رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر از افتتاح پایگاه اطلاع‌رسانی و خانه جوان در این شهرستان خبر داد.

محمدرضا دارابی در جمع خبرنگاران که به‌مناسبت هفته ورزش همگانی در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان بهشهر در راستای توسعه ورزش همگانی و در دسترس بودن آن گام‌های جدی برداشته است.

 وی تصریح کرد: در سال ۹۸ قریب به ۶ هزار و ۵۰۰ ورزشکار در قالب ۳۲ هیئت ورزشی در اداره ورزش و جوانان به ثبت رسیده و سازماندهی شدند.

رییس اداره ورزش و جوانان بهشهر با اشاره به مصوب شدن ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار در جهت تکمیل پروژه اولین سالن ورزش‌های زورخانه‌ای در این شهرستان گفت: مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان در جهت تکمیل سالن تیراندازی و مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان در جهت ساخت و تکمیل سالن چند منظوره روستای پاسند بهشهر مصوب شده است.

دارابی خاطرنشان کرد: از همه ادارات، نهادها و مدیران بخش خصوصی که در راستای نهادینه کردن ورزش همگانی و اسپانسر شدن تیم‌های ورزشی این شهرستان در مسابقات و برنامه‌های ورزشی احتمام و نگاه ویژه‌ای داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

 

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.