تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 104421
تاریخ : ۲۰ مهر, ۱۳۹۸ :: ۲۳:۴۵
استاندارد سازی نقش مهمی در تولید محتوا دارد استاندارد سازی نقش مهمی در تولید محتوا داردمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: استاندارد سازی نقش مهمی در تولید محتوا و اطلاع رسانی دارد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، مهدی رازجویان در مراسم هفته جهانی استاندارد با اشاره به اینکه از جمله مزایای زندگی ماشینی امروز بهره‌گیری از زمان‎های مختلف است، اظهار کرد: شعار امسال استاندارد بیانگر ساخت کلیپ، فیلم و موضوعات دیگر از این دست است لذا  برای تهیه این مهم می بایست استاندارد سازی لازم صورت گیرد.

وی تصریح کرد: اطلاع رسانی از جمله موضوعاتی‌ست که می‌تواند موجب اثرگذاری در زندگی روزمزه و استانداردهایی که مور نظر است، شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی تنها مختص به تلویزیون، رادیو و فضای مجازی نیست، استاندارد می‌تواند نقش مهمی در تولید محتوا و  پانتومیم‌های که بیشترین اعلام و رضایت‌مندی را به مخاطبین خود دارد، اخذ کند.

رازجویان یادآور شد: امیدواریم شاهد حضور پررنگ‌تر در سازمان استاندارد در حوزه‌های اقتصادی و تولید  باشیم تا با اخذ آن تمامی محصولات و تولیدات این دیار را به درجه عالی برسانیم.

 

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.