تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : علي نظري
حوزه : اخبار مازندران
شماره : 104133
تاریخ : ۱۶ مهر, ۱۳۹۸ :: ۱۲:۵۹
محتوای کتاب‌های آموزشی مدارس جوابگوی نیاز دانش آموزان است محتوای کتاب‌های آموزشی مدارس جوابگوی نیاز دانش آموزان استمحسن حاجی میرزایی روز سه شنبه در حاشیه سومین دوره آموزشی کارشناسان قرآن، عترت و نماز در رامسر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سنجش دانش آموزان اعم از کنکور و امتحانات پایان سال همین محتوای آموزشی که آموزش و پرورش عرضه می کند، است.

وی  تاکید کرد که نیازی به استفاده از محتوای کتاب‌های آموزشی غیر از آموزش و پرورش نیست و توصیه نمی شود که آنان را تهیه کنند.

وزیر آموزش و پرورش اظهار امیدواری کرد تلاشی که برای تولید این محتواها انجام می شود به سمتی برود تا اهداف نظام تعلیم و تربیت بیشتر محقق شود.

سومین دوره آموزشی کارشناسان قران، عترت و نماز وزارت اموزش و پرورش به مدت سه و با حضور یکهزار و 200 فعالان و کارشناسان حوزه قرآنی وزارت آموزش و پرورش در شهرستان رامسر برگزار شد .

این دوره از همایش با هدف تبیین فعالیت های دو ساله حوزه قرآن ، تحلیل برنامه های جدید و تبادل اندیشه و اطلاعات پیرامون برنامه ها با رویکرد سند تحول بنیادین انجام می شود.

در ۷۵۰ مرکز دارالقران وابسته به وزارت آموزش و پرورش مدارس سطح کشور فعل هستند که بیش از پنج هزار مربی قرانی در 1۰ سطح به تدریس و تعلیم می پردازند.

1654/1602/1295

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پايگاه خبري چهاردانگه محفوظ می باشد.