کد خبر:127392
پ
۳۵۰۳۷۹۹.jpg

۹۹ درصد مطالبات کلزاکاران در مازندران پرداخت شد

به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام نجفی اظهار داشت: با پیگیری‌های به عمل آمده تاکنون بخش اعظمی از مطالبات کلزا کاران مازندرانی به مبلغ ۴۹۸ میلیارد و ۴۹۷ میلیون ریال پرداخت شد. سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران اظهار داشت: از آغاز فصل خرید تضمینی محصولات کشاورزی در مازندران تاکنون ۱۱ هزار و […]

به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام نجفی اظهار داشت: با پیگیری‌های به عمل آمده تاکنون بخش اعظمی از مطالبات کلزا کاران مازندرانی به مبلغ ۴۹۸ میلیارد و ۴۹۷ میلیون ریال پرداخت شد.

سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران اظهار داشت: از آغاز فصل خرید تضمینی محصولات کشاورزی در مازندران تاکنون ۱۱ هزار و ۲۴۵ تن کلزا به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان خریداری شد.

نجفی گفت: در سال زراعی جاری، هر کیلو گرم دانه روغنی کلزا با ۲ درصد ناخالصی و ۱۰ درصد رطوبت به مبلغ ۴۶ هزار و ۶۰۲ ریال از کشاورزان خریداری شد

وی افزود: در سال زراعی جاری عملیات خرید تضمینی کلزا در استان مازندران توسط ۱۹ مرکز دایر شده در سطح شهرستان‌های گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندرود، ساری، قائمشهر، جویبار، بابل، آمل و نور صورت پذیرفت.

سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران در پایان اظهار داشت: با این پرداختی جدید تاکنون بیش از ۹۹.۶ درصد از این مطالبات کلزاکاران استان به حساب آنها واریز شد و به زودی مابقی مطالبات کشاورزان عزیز نیز به طور کامل پرداخت خواهد شد.

کد خبر ۴۹۹۰۹۴۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید