کد خبر:108811
پ
۷۴-نفر-دیگر-داوطلب-نامزدی-نمایندگی-مجلس-در-مازندران-شدند.jpg

۷۴ نفر دیگر داوطلب نامزدی نمایندگی مجلس در مازندران شدند

حسین حسن نژاد عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که این افراد از ساعت ۸ تا ۱۸ امروز با مراجعه به حوزه های تعیین شده، ثبت نام کردند و با این تعداد آمار داوطلبان استان تاکنون به ۲۰۱ نفر رسیده است. آمار ثبت نامی داوطلبان نامزدی نمایندگی مجلس یازدهم در مازندران […]

حسین حسن نژاد عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که این افراد از ساعت ۸ تا ۱۸ امروز با مراجعه به حوزه های تعیین شده، ثبت نام کردند و با این تعداد آمار داوطلبان استان تاکنون به ۲۰۱ نفر رسیده است.

آمار ثبت نامی داوطلبان نامزدی نمایندگی مجلس یازدهم در مازندران طی روز نخست ۲۵ نفر بود که در روز دوم به ۲۹ نفر رسید. مازندران در روز سوم ۳۲ و روز سوم ۴۶ ثبت نامی داشت.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اعلام این که بیشترین آمار ثبت نامی امروز را با ۱۷ نفر مربوط به ساری دانست و گفت که در بابل هم امروز ۱۵ نفر ثبت نام کردند.

ثبت نام از داوطلبان نامزدی نمایندگی مجلس یازدهم از دهم آذر ماه در ۹ حوزه انتخابیه بهشهر ، ساری ، قائمشهر ، آمل ، بابل ، نور ، نوشهر و تنکابن آغاز شد و تا ۱۶ آذر ادامه دارد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه برگزار می شود و مازندرانی ها با حضور پای صندوق های رای ۱۲ نماینده خود را برای کرسی های سبز مجلس انتخاب می کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید