کد خبر:106902
پ
۵۱۱-ناشر-مازنی-درچهاردهمین-نمایشگاه-کتاب-شرکت-می‌کنند.jpg

۵۱۱ ناشر مازنی درچهاردهمین نمایشگاه کتاب شرکت می‌کنند

عباس زارع روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تعداد کتابی که ناشران در چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان مازندران ارایه می کنند را افزون بر ۱۰۲ هزار عنوان بیان کرده است.وی اضافه کرد: در مجموع ناشران مازنی در ۱۸۰ غرفه نمایشگاهی که در جاده فرح آباد ساری در سالن مرکز بین المللی تجارت […]

عباس زارع روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تعداد کتابی که ناشران در چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان مازندران ارایه می کنند را افزون بر ۱۰۲ هزار عنوان بیان کرده است.
وی اضافه کرد: در مجموع ناشران مازنی در ۱۸۰ غرفه نمایشگاهی که در جاده فرح آباد ساری در سالن مرکز بین المللی تجارت سعید ( آرین سینا) برپا می شود؛ ساماندهی شدند.
 به گفته وی این نمایشگاه از ۲۶ آبان تا اول آذرماه برای بازدید علاقه مندان دایر است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: در نیمه نخست سال جاری ۳۶۴ عنوان کتاب در این استان مجوز انتشار دریافت کردند که در مجموع ۲۵۷ هزار و ۴۳۰ جلد کتاب در این مدت در این خطه شمال کشور به چاپ رسید.
زارع تعداد ناشران کتاب مازندران را ۲۲۲ ناشر اعلام کرده که ۷۲ ناشر غیرفعالند.
به گفته وی همزمان با نمایشگاه سراسری کتاب استان مازندران، نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها نیز از ۲۶ آبان ماه سال جاری در مرکز بین الملی تجارت سعید در ساری افتتاح خواهدشد.
 سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب مازندران در سال ۹۵ با شرکت ۴۸ ناشر خارجی از ۳۰ کشور جهان در ۵۲۰غرفه و بیش از ۸۰هزارو ۲۲۵ عنوان کتاب در  ساری برگزار شد و حدود ۶۰۰ هزار مازنی از این رویداد فرهنگی بازدید کردند.
 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194