کد خبر:135404
پ
کنترل کرونایی خودروها در ۵۷ نقطه از محورهای مازندران

کنترل کرونایی خودروها در ۵۷ نقطه از محورهای مازندران

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای به‌صورت روان است. وی با اشاره به ادامه محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال، افزود: کنترل خودروها  در ۵۷ نقطه از محورهای مواصلاتی استان صورت می‌گیرد که در این نقاط باتوجه به کنترل […]

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای به‌صورت روان است.

وی با اشاره به ادامه محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال، افزود: کنترل خودروها  در ۵۷ نقطه از محورهای مواصلاتی استان صورت می‌گیرد که در این نقاط باتوجه به کنترل خودروها ترافیک به‌صورت پرحجم است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: محدودیت‌های کرونایی در محورهای استان تشدید شده و  برگشت و اعمال قانون خودروها کماکان در دستور کار پلیس است.

این مسوول خاطرنشان کرد: افزایش دمای هوا احتمال سقوط بهمن و ریزش در محورهای مازندران را بالا برد که در این زمینه تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای استان مازندران است.

قدمی یاداور شد: روز چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال بودیم که این موضوع بار ترافیک پایان هفته را افزایش داده است و پیش‌بینی ما این است در ساعات پایانی روز شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای استان باشیم.

 وی در پایان گفت: مرکز کنترل پلیس راه مازندران ۲۱۸۲۴۴۲۰و ۲۱۸۲۴۴۳۴با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شهروندان در ارتباط با آخرین وضعیت جاده‌های مازندران است.

 /۸۶۰۳۴/ج/ولینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194