کد خبر:126940
پ
۱۳۹۹۰۳۱۰۰۰۰۶۱۰_Test_PhotoN

کشف ۱۶ تن چوب جنگلی قاچاق در محور کیاسر

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمد محمدپور گفت: در اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و همچنین مبارزه با قاچاق چوب و فرآورده‌های جنگلی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان‌های ساری، آمل و نور به ۳ خودرویی که در مناطق جنگلی این شهرستان تردد می‌کردند، مشکوک شدند. وی افزود: […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمد محمدپور گفت: در اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و همچنین مبارزه با قاچاق چوب و فرآورده‌های جنگلی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان‌های ساری، آمل و نور به ۳ خودرویی که در مناطق جنگلی این شهرستان تردد می‌کردند، مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران این پلیس که در محور کیاسر به یک خودروی کامیون حامل چوب مشکوک شده بودند، خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن ۱۶ تن چوب جنگلی قاچاق کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران در ادامه افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان‌های آمل و نور نیز به یک خودروی مینی‌بوس و یک خودروی حامل مرغ حین تردد در مناطق جنگلی آن شهرستان‌ها مشکوک و این خودرو ها را متوقف کردند.

محمدپور خاطرنشان کرد: در بازرسی از این ۲ خودرو در مجموع ۴ تن چوب جنگلی قاچاق که متهمان آن را از جنگل‌های این شهرستانها برداشت کرده بودند، کشف شد.

وی با اشاره به تحویل چوب های قاچاق کشف شده با ادارات منابع طبیعی شهرستان‌های مذکور، گفت: رانندگان این خودروها نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید