کد خبر:124688
پ
13980412000862_Test_PhotoN.png

کشف میلیاردی تجهیزات استخراج ارز دیجیتال در آمل

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، مسعود تقدیسی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در امر تولید ارز دیجیتال (بیت کویین) در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی و عوامل انتظامی آن شهرستان قرار گرفت. وی تصریح کرد: […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، مسعود تقدیسی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در امر تولید ارز دیجیتال (بیت کویین) در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی و عوامل انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و شناسایی متهمان به استفاده از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال با هماهنگی قضایی در بازدید از محل فعالیت این افراد 42 دستگاه ماینر به همراه تجهیزات مربوطه ساخت کشور چین را کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران اظهار کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کشفیات 3 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده که در این ارتباط 2 متهم دستگیر شدند.

تقدیسی افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی به بزه ارتکابی اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

 /86041/ع
 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194