کد خبر:16419
پ
soort (4)

چشمه معدنی سورت برای گردشگران مهیا می شود

  اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه امروز ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ در گفتگو با خبر نگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری گفت، طی بازدیدی که  روز گذشته از چشمه آب معدنی سورت به اتفاق شورای اسلامی و دهیارهای  روستاهای اروست، قلعه سر و مالخواست داشتیم مقرر گردید، با همکاری دهیاری های فوق و بخشداری چهاردانگه چشمه سورت برای […]

 

اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه امروز ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ در گفتگو با خبر نگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری گفت، طی بازدیدی که  روز گذشته از چشمه آب معدنی سورت به اتفاق شورای اسلامی و دهیارهای  روستاهای اروست، قلعه سر و مالخواست داشتیم مقرر گردید، با همکاری دهیاری های فوق و بخشداری چهاردانگه چشمه سورت برای گردشگران  مناسب سازی شود.

soort (4)

بخشدار چهاردانگه در باره راه دسترسی به چشمه سورت گفت، با همکاری اداره راه،  جاده  دسترسی به سورت مناسب سازی می شود.

 

امینی در باره خدمات رفاهی مسافران افزود، نماز خانه ، سرویس بهداشتی و آب آشامیدنی برای مسافران مهیا خواهد شد.

 

بخشدار چهاردانگه گفت ، کارهای مقدماتی برای حل مشکلات مسافران نوروزی  انجام می شود تا اینکه اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی  استان مازندران برای حل اساسی مشکلات  این اثر ارزشمند اقدامات لازم را به عمل آورد.

 

 چشمه آب معدنی سورت دومین اثری طبیعی است که بعد از دماوند به ثبت رسیده است. و هر ساله تعداد زیادی گردشگر از داخل و خارج کشور از این اثر طبیعی بازدید به عمل می آورند.

 با توافق آنجام گرفته بین اداره کل منابع طبیعی و اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی  استان مازندران انجام گرفته است، عرصه این چشمه به میزان ۷۰ هکتار به صورت موقت به اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی  استان مازندران ، جهت ایجاد مراکز خدماتی داده  شده است.

کلیدواژه : بخشداردهیارسورت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید