کد خبر:10491
پ
tasliat

پیام تسلیت بخشدار چهاردانگه در پی در گذشت آیت الله شجاعی

  در پی درگذشت حضرت آیت الله شجاعی کیاسری، پیام تسلیتی از سوی آقای اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه صادر شد. متن پیام به این شرح است:   باسمه تعالی انالله و انا الیه راجعون   با نهایت تاسف و تألم ارتحال جانسوز فقیه متفکر، روحانی اندیشمند و مفسر قرآن کریم «حضرت آیت الله سید حسن […]

 

در پی درگذشت حضرت آیت الله شجاعی کیاسری، پیام تسلیتی از سوی آقای اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه صادر شد. متن پیام به این شرح است:

 

باسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون

 

با نهایت تاسف و تألم ارتحال جانسوز فقیه متفکر، روحانی اندیشمند و مفسر قرآن کریم «حضرت آیت الله سید حسن شجاعی کیاسری» نماینده اسبق مردم شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی و از قضات توانمند دیوان عدالت اداری را به بیت آن مرحوم و مردم شریف بخش چهاردانگه و شهر کیاسر تسلیت عرض می نمایم.

 

در گذشت آن عالم جلیل القدر استان مازندران، شهرستان ساری و  بخش چهاردانگه که از مفاخر علمی بوده و عمر سراسر پربرکتش را صرف نشر معارف دینی و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است، بی شک ثلمه ای بزرگ و جبران ناپذیر می باشد.

 

از خداوند متعال برای آن فقید سعید، رضوان الهی و همنشینی با اجداد طاهرینش و برای خانواده معززش صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

 

اسماعیل امینی/  بخشدار چهاردانگه

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • محمدعلی کوثری ۱ آذر ۱۳۹۳ / ۹:۲۸
    0 0

    شورای اسلامی قلعه سر به نمایندگی از طرف اهالی سادات این روستا، این ضایعه بزرگ را تسلیت عرض نموده و برای آن فقید سعید رضوان و مغفرت الهی مسئلت می نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید