کد خبر:106890
پ
پل-روستای-کلیک-بخش-بلده-نور-افتتاح-شد.jpg

پل روستای کلیک بخش بلده نور افتتاح شد

در آئین بهره برداری این طرح که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخته شده ، شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین ولی زاده مشاور ایثارگران ریاست جمهوری و مسئولان شهرستان نور برگزار شد. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در آئین بهره برداری از این طرح گفت‌: این […]

در آئین بهره برداری این طرح که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخته شده ، شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین ولی زاده مشاور ایثارگران ریاست جمهوری و مسئولان شهرستان نور برگزار شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در آئین بهره برداری از این طرح گفت‌: این طرح با اعتباری بالغ بر ۲ میلیاد و ۵۰۰ میلیون تومان تکمیل شد که از این میزان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی بنیاد مسکن و بقیه نیز از سوی اداره کل راه و شهرسازی مازندران تامین و پرداخت شد.

محمد خانی نوذری گفت:‌ این پل با دهنه ۲۵ متر مربع و عرض سواره رو ۶ و نیم متر و به طول رفت و برگشت ۱۵۰ متر ساخته شده است.

وی خاطرنشان کرد : عملیات اجرایی این پل که از اردیبهشت سال جاری اغاز شد ، ارتباط ۵ روستای بخش بلده شامل کلیک ، مرچ ، یالرود ، خطر و ورزن با مرکز شهرستان نور برقرار می کند.

همچنین امروز آسفالت روستای سیاه سنگ به طول ۶ کیلومتر که مسیر بخش بلده به شهر نور است افتتاح شد که برای تکمیل این راه ارتباطی ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار ملی هزینه شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194