کد خبر:127389
پ
۲۹۶۶۰۲۴.jpg

پرونده آق مشهد روی میز قضا/ برای ۲ پلاک دماوند سند صادر شد

به گزارش خبرنگار مهر، سید محسن موسوی تاکامی پیش ازظهر سه شنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل جدید منابع طبیعی مازندران – ساری با اشاره به اینکه پرونده وقف جنگل آق مشهد روی میز دستگاه قضائی قرار گرفته است، اظهار امیدواری کرد که با اعمال ماده ۴۷۷ این عرصه‌های بکر هیرکانی به انفال بازگردد. […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید محسن موسوی تاکامی پیش ازظهر سه شنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل جدید منابع طبیعی مازندران – ساری با اشاره به اینکه پرونده وقف جنگل آق مشهد روی میز دستگاه قضائی قرار گرفته است، اظهار امیدواری کرد که با اعمال ماده ۴۷۷ این عرصه‌های بکر هیرکانی به انفال بازگردد.

وی با بیان اینکه همه ما به وقف اعتقاد داریم اما نسبت به وقف انفال انتقاد داریم، یادآور شد: پرونده جنگل آق مشهد دوباره باز شده است.

موسوی درباره وقف دماوند نیز با بیان اینکه دو پلاک از آن به منابع طبیعی بازگردانده شده است، گفت: برای پلاک‌های ۶۸ و ۶۹ به نام منابع طبیعی سند زده شده است.

مدیرکل سابق منابع طبیعی مازندران در بخشی از سخنانش زراعت چوب را از اولویت‌ها برشمرد و گفت: این طرح تاکنون در هزار و ۷۰۰ هکتار از عرصه‌ها اجرایی شده است.

وی تهیه نقشه کاداستر را از دیگر الزامات برای صیانت از منابع طبیعی دانست و گفت: در حال حاضر برای ۶۰۰ هزار هکتار از اراضی جنگل نقشه ثبتی تهیه شده و برای ۵۰۰ هزار هکتار نیز در دستور کار است.

در این مراسم اسحاق عطایی به عنوان مدیرکل جدید منابع طبیعی مازندران – ساری معرفی شد.

کد خبر ۴۹۹۰۸۰۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید