پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

وقوع دو تصادف در فاصله یک ساعت در محور ساري-كياسر

در بعدازظهر امروز ( سه شنبه 25 شهريور 1393 ) دو خودرو به علت خواب آلودگی و سرعت زیاد در محور ساري – كياسر واژگون شدند.

3

 

به گزارش میرعمادی خبرنگار چهاردانگه ساری، در بعدازظهر امروز ( سه شنبه 25 شهريور 1393 ) دو خودرو به علت خواب آلودگی و سرعت زیاد در محور ساري – كياسر واژگون شدند.

 

در ساعت 5 بعدازظهر امروز سه شنبه 25 شهریور یک دستگاه خودرو ال نود بعد از تلمادره، نرسیده به عبور محل دپوی زباله به علت خواب آلودگی راننده واژگون گردید.

 

همچنین در ساعت 6 بعدازظهر یک دستگاه خودروی پراید به علت سرعت زیاد و عدم کنترل در پیچ گرماب نرسیده به پل قادیکلا واژگون شد.

 

جاده ساری به کیاسر یکی از مسیرهای دسترسی استان مازندران به مناطق مرکزی ایران است و چند سالیست که مورد توجه مردم و رانندگان برای رسیدن به مناطق بکر جنگلی و نیز مناطق مرکزی قرار گرفته و هر روز شاهد تردد انواع خودروهای سبک و سنگین به ویژه کامیون در این جاده هستیم.

 

طول جاده از ساری تا دوراهی دامغان، سمنان، کیاسر در حدود 130 کیلومتر است و در ایام تعصیل و تابستان، بار سنگین ترافیک جاده های هراز، فیروزکوه و مشهد بر گرده این جاده سنگینی می کند. رفت و آمد رو به ازدیاد، مسایل و مشکلاتی را نیر به دنبال دارد که کمترین آن تصادفات پیاپی و منجر به فوت فراوان در این جاده است. جاده ای که می باید برای توسعه مناطق روستایی و محروم چهاردانگه مورد توجه قرار گیرد عاملی برای سلب آسایش و ناراحتی و خسارات غیرقابل جبران برای اهالی و مسافران شده است.

 

 

3 نظرات
  1. اصغری می گوید

    بسیار ناراحت کننده بود. هر راننده‌ای باید موقع راننگی توی این جاده صد در صد حواسش رو جمع کنه و حتی یک در صد رو هم به امور پیرامونی پرت نکنه. هر راننده‌ای باید سبقت گرفتن رو هم جز در مواردی که صد در صد امینت لازم برای آ ن لازمه، به طور مطلق برای خودش ممنوع کنه.

  2. حسن می گوید

    سلام اقا بجای شعار جاده را درست کنید

  3. zare می گوید

    سلام باتوجه به اهمیتی که این جاده دارد، خصوصا با ایجاد کارخانه سیمان ، وتردد کامیون ها جهت حمل سیمان ، چرا مسئولین استان وبخش اقدامی نمی کنند؟ آیا این همه کشته اهمیتشان از بودجه استان کمتر است؟ چرا نماینده ساری که اهل کیاسر است هیچ فکری در این مورد نمی کند؟ لطفا نظرات را به آقای شجاعی برسانید متشکرم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.