کد خبر:106495
پ
وظیفه-اصلی-نماینده-ولی‌فقیه-در-استانها-هدایت-عمومی-است.jpg

وظیفه اصلی نماینده ولی‌فقیه در استانها هدایت عمومی است

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا ،حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه و امام جمعه ساری حمایت و پشتیبانی از تمام خدمتگزاران در حوزه های اجرایی،سیاسی،اجتماعی و فرهنگی  به نیابت از مقام معظم رهبری از دیگر وظایف اصلی نمایندگان ولی فقیه […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا ،حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه و امام جمعه ساری حمایت و پشتیبانی از تمام خدمتگزاران در حوزه های اجرایی،سیاسی،اجتماعی و فرهنگی  به نیابت از مقام معظم رهبری از دیگر وظایف اصلی نمایندگان ولی فقیه در استان ها دانست.

وی افزود :علاوه بر آن نظارت عمومی برعملکرد و برنامه های فراگیر استانی نیز از دیگر کارهای نماینده ولی فقیه است.

وی ابراز امیدواری کرد تا نماینده جدید ولی فقیه در مازندران همانند دوره های گذشته بتواند این مسیر را ادامه دهد.

حاج علی اکبری ضمن قدردانی از چهاردهه خدمات آیت الله طبرسی در کسوت امامت جمعه شهر ساری و دو دهه نمایندگی ولی فقیه در مازندران از آیت الله محمدی لایینی نماینده جدید ولی فقیه در استان نیز به عنوان فرد عالم و دانشگاهی و خانواده فقاهت یاد کرد و اظهار داشت : قطعا در گام دوم انقلاب اسلامی باید تلاش بیشتری در جهت ترویج آرمان های انقلاب صورت گیرد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور درادامه  گفت: نماز جمعه از برکات نظام جمهوری اسلامی است و اکنون ۹۰۰ مکان در سطح کشور جمعه ها. نماز جمعه برگزار می شود.

در این آیین، آیت الله محمد باقر محمدی لایینی به عنوان نماینده ولی فقیه در مازندران معرفی شد.

پیش از این آیت الله نورالله طبرسی دو دهه نمایندگی ولی‌فقیه در این استان را بر عهده داشت که نهم آبان ماه به دلیل کسالت از این مسوولیت استعفا کرد.

آیت اله طبرسی به دلیل بستری شدن در بیمارستان کسری تهران و عمل جراحی به دلیل ضایعه مغزی در آیین تکریم حضور نداشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194