کد خبر:104614
پ
وضعیت-چالوس-عادی-است-ایسنا.jpg

وضعیت چالوس عادی است – ایسنا

فرماندار چالوس گفت: در حال حاضر وضعیت چالوس عادی است. محمدناصر زندی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بارندگی شب شنبه و روز یکشنبه۲۰ و ۲۱ مهر ماه در مازندران و شهرستان چالوس، اظهار کرد: با توجه به میزان زیاد بارش باران در مدت چند ساعت، حجم رودخانه‌ها افزایش یافت اما خوشبختانه به […]

فرماندار چالوس گفت: در حال حاضر وضعیت چالوس عادی است.

محمدناصر زندی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بارندگی شب شنبه و روز یکشنبه۲۰ و ۲۱ مهر ماه در مازندران و شهرستان چالوس، اظهار کرد: با توجه به میزان زیاد بارش باران در مدت چند ساعت، حجم رودخانه‌ها افزایش یافت اما خوشبختانه به مرحله سیلابی نرسید.

وی با اشاره به آبگرفتگی معابر در سطح شهر چالوس و هچیرود تصریح کرد: در روستاهای تجن کلا، مهدی آباد و نجارکلا و چند روستای دیگر بخش مرکزی چالوس نیز آبگرفتگی شدت بیشتری داشت و حتی موجب آبگرفتی تعدادی از واحدهای مسکونی شد.

فرماندار چالوس خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر آبگرفتگی معابر و همچنین شدت بارندگی، همه مدارس ابتدایی شهرستان صبح روز یکشنبه تعطیل اعلام شد.

زندی ادامه داد: بر اثر بارندگی برخی کانال‌ها و رودخانه‌های شهرستان و چند پروژه دیوارکشی بنیاد مسکن و امور آب که در مجاورت رودخانه بودند دچار آسیب شدند.

وی با بیان اینکه از میزان دقیق خسارت ریالی این بارندگی اطلاعات دقیقی در دست نیست، افزود: بخشی از زمین‌های کشاورزی و سردهنه‌های زراعی سنتی نیز دچار خسارت‌هایی شده است.

فرماندار چالوس با اشاره به اینکه خسارات احتمالی در این شهرستان در دست بررسی است، یادآور شد: در حال حاضر وضعیت شهرستان در حالت عادی قرار دارد و اعضای ستاد بحران نیز از ساعات اولیه امروز پای کار بودند.

انهتای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194