کد خبر:132144
پ
۱۶۰۲۹۵۳۸۴۹_۱۳۹۹۰۷۲۳۰۰۰۹۶۵_Test_PhotoN.jpeg

وداع با شهید رجایی‌فر در بابل| دشمن هرگز نمی‌تواند بر ملت ما مسلط شود

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابل،مراسم وداع مردم شهیدپرور شهرستان بابل با پیکر شهید حسن رجایی‌فر با حضور پروشور مردم بابل در امامزاده قاسم این شهرستان برگزار شد. پدر شهید رجایی‌فر در شب وداع فرزند شهیدش در مصلی نماز جمعه بابل اظهار کرد: دشمن هرگز نمی‌تواند بر ملت ما مسلط […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابل،مراسم وداع مردم شهیدپرور شهرستان بابل با پیکر شهید حسن رجایی‌فر با حضور پروشور مردم بابل در امامزاده قاسم این شهرستان برگزار شد.

پدر شهید رجایی‌فر در شب وداع فرزند شهیدش در مصلی نماز جمعه بابل اظهار کرد: دشمن هرگز نمی‌تواند بر ملت ما مسلط شود.

اصغر رجایی‌فر با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا، افزود: شایسته است ملت ما مقایسه‌ای در خصوص وضعیت فعلی کشور با سال ۵۷ داشته باشد تا به این مهم توجه شود که آمریکا در سال ۵۷ چه جایگاهی داشته و امروز کجاست و ملت ما به چه جایگاهی رسیده است.

پدر شهید رجایی‌فر با بیان اینکه آمریکا همواره سد راه بوده و خواهد بود، تصریح کرد: آمریکا همیشه سعی دارد تا در مقابل ایران بایستد و مانع او شود لذا معاهده ترکمن‌سرا، شیخ‌نشین‌ها و … را ایجاد کرد.

رجایی‌فر به میثاق مجدد با ولایت اشاره و خاطرنشان کرد: دیگر زمان سازش با این استکبار نیست و هرگز در مقابل او کوتاه نمی‌آییم.

وی یادآور شد: دشمن بداند هرگز نمی‌تواند با تشنگی و گرسنگی ملت را از ولایت جدا کند این ملت تا پای جان مدافع اسلام و ولایت است.

پدر شهید رجایی‌فر با اشاره به اینکه به داشتن فرزندانی که در راه اسلام جان دادند افتخار می‌کند، گفت: بازگشت دوباره فرزندم هدیه مجدد خداوند به ما بود تا دلمان آرام بگیرد و بابت این لطف خداوند بسیار شاکریم.

 

 

 /۸۶۰۴۰/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید