کد خبر:64302
پ
kombail

واژگونی كمباين در کلیجانرستاق يک مصدوم بر جای گذاشت + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ايمنی شهرداری ساری اعلام کرد در ساعت ۱۲:۳۰ دقيقه دیروز طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی ساری مبنی بر واژگونی يک دستگاه كمباين ، بلا فاصله ستاد فرماندهی عمليات سازمان، آتش نشانان ايستگاه ۵ و نجات […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ايمنی شهرداری ساری اعلام کرد در ساعت ۱۲:۳۰ دقيقه دیروز طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی ساری مبنی بر واژگونی يک دستگاه كمباين ، بلا فاصله ستاد فرماندهی عمليات سازمان، آتش نشانان ايستگاه ۵ و نجات گران ايستگاه يک را به محل حادثه اعزام كرد.

بر اساس اين گزارش اين حادثه در روستای ترم محور ساری كياسر درحالی رويداد كه يک دستگاه كمباين در حين كار و برداشت محصول در شيب تند دچار واژگونی شد.

در اثر اين حادثه راننده كمباين دچار مصدوميت شد كه جهت انجام اقدامات درمانی تحويل عوامل اورژانس شد.

آتش نشانان با رسيدن به محل حادثه اقدامات ايمن سازی محيط حادثه را انجام دادند.

واژگونی كمباين يک مصدوم بر جای گذاشت

واژگونی كمباين يک مصدوم بر جای گذاشت

سازمان آتش نشانی و خدمات ايمنی شهرداری ساری به شهروندان بويژه كشاورزان عزيز توصيه می شود به موارد ايمنی توجه بيشتری کنند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار نباشيم.

توصيه می شود كشاورزان بعد از زمان برداشت محصول اقدام به آتش زدن باقيمانده كاه و كلش ننمايند چرا كه ممكن است سبب گسترش آتش و خسارت به محصول زمين همسايه شود.

حتماً در هنگام استفاده از ابزار و ادوات كشاورزی موارد ايمنی را توجه کنند و نسبت به ايمنی وسايل اقدامات لازم بعمل آورند.

واژگونی كمباين يک مصدوم بر جای گذاشت

واژگونی كمباين يک مصدوم بر جای گذاشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید