پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مجامع جهانی با اقدام موهن توهین به مقدسات اسلام برخورد جدی کنند

0

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی ظهر پنجشنبه در مراسم محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) به بازخوانی پیام مقام معظم رهبری در این خصوص پرداخت و افزود: هدف دشمنان از این کار فراموشی نقشه آمریکا و صهیونیسم در منطقه است.

آیت الله محمدی لائینی در سخنان خود به سه انتظار در قبال این اقدام نابخشودنی اشاره کرد و گفت: مجامع جهانی و مراجع بین‌المللی که مدعی حقوق بشر و آزاد اندیشی هستند با این اقدام موهن برخورد جدی کنند.

وی یادآور شد: همچنین انتظار دوم، حفظ احترام به مقدسات در داخل کشور است تا آنان جرأت توهین پیدا نکنند زیرا اگر در مملکت ما از کتب درسی تصویر قرآن برداشته نشود، آنان جرأت قرآن سوزی نخواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: اگر در اینجا خاطره شهید فهمیده از کتب درسی، اسم شهدا از کوچه‌ها و خیابان‌ها، پسوند اسلام از خیابان جمهوری حذف و زدوده می شودچه انتظاری است که آنها به مقدسات احترام کنند.

آیت الله لائینی یادآور شد: انتظار آخر این است که بخش دیپلماسی کشور و سیاست خارجی جمهوری اسلامی متناسب با اقدامات دشمنان تنظیم شود و در روابط خودمان با دشمنان این چنینی تجدید نظر کنیم.

وی افزود: فرانسه در جریان برجام سرسختانه ترین موضع گیری ها را داشته است اما ما در قبال این کشور، شرکت‌های آنها را آوردیم و پروژه‌های خود را در اختیارشان قرار دادیم ولی آنان در دقایق پایانی کار را رها کرده و رفتند.

کد خبر 5020666
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.