کد خبر:18866
پ
abnama

عملیات ساخت نخستین آبنما در بام شهر کیاسر آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از روابط عمومی شهرداری کیاسر، عملیات ساخت نخسیتن آبنمای چشم انداز شهر کیاسر توسط شرکت طوفان دریای مازندران در بام این شهر آغاز شد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از روابط عمومی شهرداری کیاسر، عملیات ساخت نخسیتن آبنمای چشم انداز شهر کیاسر توسط شرکت طوفان دریای مازندران در بام این شهر آغاز شد.

 

abnama 

abnama (1)

 

کلیدواژه : شهرداری کیاسر
دیدگاه کاربران 4 دیدگاه
 • علی 17 اردیبهشت 1394 / 22:31

  واقعا اگه این طرح به اجرا برسه نقش موثری تو جلب توریسم میتونه داشته باشه

 • azad 18 اردیبهشت 1394 / 12:36

  ضمن تقدیر و تشکر از شهردار محترم،. برای جذب توریسم می ابیست جاده ماشین رو از میدان اصلی کیاسر به سمت آبنما و یا همان کمربندی اصلاح و استاندارد گردد. امیدواریم این پروژه نیز در برنامه های شورای محترم و شهردار محترم کیاسر باشد.

 • شریفی کیاسری 19 اردیبهشت 1394 / 19:00

  آقای شهردار سلام
  از اینکه توانسته اید شهر داری کیاسر را از حالت روزمرّگی به اینجا برسانید که حقوق پرسنل را بپردازید و مشغول زیبا سازی شهر شوید به عنوان یک کیاسری سپاسگزار شما هستم.
  به کارشناسان محترم که نظرات ارزشمندی را در نقد اقدامات جناب شهردار می نگارند عاجزانه خواهش می کنم که به فراخوان شهرداری در رابطه با همیاری در این زمینه که چندی پیش منتشر شد جواب مثبت بدهند تا با همیاری و مساعدت همدیگر از فرصت بدست آمده به نحو احسن استفاده شود.
  قدر دان زحمات همه اهالی خوبمان خواهیم بوداز کارشناسان ارجمند گرفته تا اعضای محترم شورا شهر وشهردار محترم و پرسنل زحمت کش عزیز شهرداری کیاسر
  ارادتمند محمود

 • yazdani 26 اردیبهشت 1394 / 21:33

  سلام با تشکر از شهردار و پرسنل محترم شهرداری و شورای اسلامی.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194