کد خبر:14362
پ
download

عدم ساخت نیروگاه زباله سوز و تعریض جاده ساری – کیاسر

روند احداث نیروگاه زباله سوز ساری به علت اشکال تراشی مدیران با کندی پیش می رود-استاندار محترم هنوز توفیق بازدید از پروژه تعریض محور جنوب ساری و پیگیری آنرا که به قتلگاه تبدیل شده پیدا نکرده است!

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از وارش نیوز: مدیر ارشد استان تا امروز جز حرفها و مصاحبه های قشنگ و بکار بردن الفاظ زیبا در مورد ساری کار دیگری نکرده است. البته نهضت بر کناری مدیران ارشد ساروی و (خدای ناکرده) بکارگیری مدیرانی از شهری خاص و عدم حمایت از مدیران شهری مرکز استان در جهت وصول مطالبات شهرداری و در یک کلام، یاری نکردن مردم ساری در استیفای حقوقشان از دستگاههای دولتی، از کارکردهای مدیریت ارشد استان برای ساری است!

 

این مطلب را سید محمد آقامیری عضو شورای شهر ساری در انتقاد از عملکرد مدیریت ارشد استان عنوان کرد.

 

وی افزود: شهردار ساری در حالی با تلاش مضاعف و پیگیری از طریق مراجع قانونی و البته با اطاله زمان به کمترین حقوق شهر دست می یابد که کمکی از سوی استانداری مشاهده نمی شود و عدم توجه کافی مدیریت ارشد استان به حل معضلات شهرستان ساری بویژه شهر مرکز استان موجب رنجش خاطر مردم این شهر شده است.

 

آقامیری تصریح کرد: مدیر ارشد استان به رغم دو بار نشست با اعضای شورای شهر و در حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و قول پیگیری مشکلات ساری، حتی یک مورد از آنرا حل نکرده است.

 

وی ادامه داد: برای بازگشایی کمربندی حدفاصل سه راه جویبار – گاردجنگل که بخش عمده آن در دولت گذشته صورت گرفت، ظرف ۲۰ ماه حضور دولتمردان جدید هیچ اقدامی انجام نشد، روند احداث نیروگاه زباله سوز ساری به علت اشکال تراشی مدیران با کندی پیش می رود و در مورد پروژه کمربندی ساری – قائمشهر معروف به کمربندی هفت تن نیز اقدامی صورت نگرفت و اعضای شورای شهر ناگزیر با حضور در مجلس شورای اسلامی و از طریق استاندار قبلی، پروژه ای که می توانست هزار میلیارد اعتبار صرف آن شود را پیگیری می کنند.

 

عضو شورای شهر ساری گفت: استاندار محترم هنوز توفیق بازدید از پروژه تعریض محور جنوب ساری و پیگیری آنرا که به قتلگاه تبدیل شده پیدا نکرده است! آیا کسی هست که صدای مظلومیت مردم ساری را به گوش دولتمردان عالیه بویژه ریاست محترم جمهوری برساند؟ مردمی که بفرموده حضرت امام (ره) دیگر حاضر نیستند تن به خواری و ذلت بدهند.

 

وی تصریح کرد: مردم شریف و فهیم و باهوش ساری خوب می دانند که استاندار به عنوان یکی از اولین کسانیکه ابلاغ خدمت در استان را گرفت، بدلیل ضعف عملکرد، بعد از ۲۰ ماه و برغم سفرهای متعدد رئیس جمهور به استانهای مختلف، هنوز نتوانست مقدمات سفر آقای دکتر روحانی به مازندران را فراهم نماید.

 

آقامیری اضافه کرد: امروز عدم پیوند و ارتباط فکری نماینده ارشد دولت در استان با مردم و مدیران و عدم مقبولیت، به شدت باعث نگرانی و گله مندی مردم از تزلزل دستگاهها و مدیریت شهرستان شده و مدیر ارشد استان بخاطر رفع فشارها و جلب رضایت تعدادی کمتر از انگشتان یک دست، دیدگاه و نظرات مردم را فراموش کرده است زیرا مردم می گویند عملکرد مدیریت ارشد استان پس از حماسه خرداد ۹۲ مبتنی بر شعار تغییر تا من هست نه تغییر تا لایه های پائین!

 

عضو حقوقدان شورای شهر ساری اظهار داشت: اگرچه هر روز تیترهای زیبا و دلفریبی افاضه می شود نظیر “اگر کار شود مازندران بهشت روی زمین خواهد شد “، اما آنچه دیده نمی شود همین “کار ” است!

 

آقامیری اعلام کرد: همه نگرانی دلسوزان دولت در استان این است که بزرگترین سرمایه دولت یعنی اعتماد و امید و تدبیر در استان بشدت سیر نزولی دارد.

چهاردانگه نیوز

تنها عاملی که باعث عدم ساخت نیروگاه زباله سوز  و تعریض جاده – ساری کیاسر معروف به جاده مرگ شد، چون کسی  صدای مظلومیت مردم محروم چهاردانگه  را نشنیدند و  مسئولین از محرومیت ، مظلومیت و  نجابت  این مردم رنج کشیده سوء استفاده نمودند. وگرنه در  مدت ۹ سال بزرگترین  نیروگاه های اتمی و پتروشیمی ساخته می شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید