کد خبر:135401
پ
شادی دانش‌آموزان چالوسی در روزهای سخت کرونایی

شادی دانش‌آموزان چالوسی در روزهای سخت کرونایی

جعفر دژ معلم چالوسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس چالوس، هدف از این کار خیر را گسترش روحیه همدلی عنوان کرد و افزود: هدفم برای رضای خدا است و همچنین نباید دانش‌آموزی به خاطر نداشتن امکانات از تحصیل باز بماند. وی افزود: عقیده دارم که دانش آموزان در این شرایط نباید دغدغه آموزش را داشته […]

جعفر دژ معلم چالوسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس چالوس، هدف از این کار خیر را گسترش روحیه همدلی عنوان کرد و افزود: هدفم برای رضای خدا است و همچنین نباید دانش‌آموزی به خاطر نداشتن امکانات از تحصیل باز بماند.

وی افزود: عقیده دارم که دانش آموزان در این شرایط نباید دغدغه آموزش را داشته باشند، با اندک همکاری خودمان به هم‌وطنان، بسیاری از مشکلات‌ها حل خواهد شد.

دژ اضافه کرد: خوشحال هستم با یک کار کوچک دل دانش‌آموزان خود را شاد کردم و این راه را ادامه خواهیم داد.

این معلم با بیان اینکه دو سال در مناطق محروم کشور تدریس می‌کردم، بیان کرد: تدریس در دوران کرونا مشکلاتی را هم برای دانش‌آموز و هم معلم به همراه دارد، صبور بودن و همدل شدن در این دوران حساس آموزش نقش به‌سزایی دارد و همگام بودن با خانواده‌ها و دانش‌آموزان هم از لحاظ آموزش و هم شرایط اقتصادی تنها کاری است که می‌توانم انجام دهم.

وی مدرسه را مکانی برای یادگیری همدلی و نوع دوستی دانست و افزود: معلمان با همدلی می‌توانند آینده‌ای زیباتر را برای دانش آموزان بسازند.

جعفر دژ در پایان گفت: بنده تمام کارها را مدیون پدری هستم که قریب بر ۳۵ سال سابقه کار در همین نظام مقدس آموزش و پرورش خدمت کردند و همچنین مادری که همیشه در این راه مشوقم بوده است، از زحمات مدیر آموزش و پرورش شهرستان که خود نیز از خیرین است، تشکر می‌کنم.

 /۳۱۴۱/ج/ولینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194