پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سید محمدحسین سلطانی به عنوان سرپرست بخشداری چهاردانگه معرفی می شود

حسین زادگان با اعلام اینکه شهرستان ساری از اهمیت ویژه ای در توسعه استان برخوردار است و نگاه ویژه به مناطق محروم ارزشمند است، از انتصاب سید محمد سلطانی در سمت سرپرست بخشداری چهاردانگه ساری از سوی استاندار مازندران خبر داد.

14

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه: احمد حسین زادگان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  اظهار داشت: جابجایی‌ها با هدف تبادل افکار و تجربیات و با هدف توسعه مناطق انجام می‌شود.

 

وی افزود: پس از بررسی‌های انجام شده و از بین گزینه‌های متعدد، سرانجام سرپرستان بخشداری‌های رودپی جنوبی، دودانگه و چهاردانگه ساری مشخص شدند.

 

حسین زادگان با اشاره به اینکه افراد معرفی شده از نیروهای باتجربه در مصادر اداری و سیاسی بودند، تصریح کرد: در حکمی از سوی استاندار مازندران، محمد قلی نژاد به عنوان بخشدار رودپی جنوبی شهرستان ساری منصوب شد.

 

فرماندار ساری با بیان اینکه استاندار مازندران در حکم دیگری جهانبخش عشوری را به سمت سرپرست بخشداری دودانگه ساری نیز منصوب کرد.

 

حسین زادگان با اعلام اینکه شهرستان ساری از اهمیت ویژه ای در توسعه استان برخوردار است و نگاه ویژه به مناطق محروم ارزشمند است، از انتصاب سید محمد سلطانی در سمت سرپرست بخشداری چهاردانگه ساری از سوی استاندار مازندران خبر داد.

 

فرماندار ساری یادآور شد: مراسم تودیع و معارفه بخشداران جدید رودپی جنوبی، دودانگه و چهاردانگه طی هفته جاری در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

 

شهرستان ساری مرکز مازندران دارای شش بخشداری مرکزی، دودانگه، کلیجانرستارق، چهاردانگه، رودپی جنوبی و شمالی و ۵۵۰ هزار نفر جمعیت است.

 

اسماعیل امینی بخشدار فعلی بعد از ۳۰ سال خدمت از اواخر مهر ماه مفتخر به بازنشستگی می شود.

 

سید محمد حسین سلطانی از روستای کنتا و از فرهنگیان باسابقه می باشد. مسئولیت فعلی ایشان کارشناس مسئول حراست آموزش و پرورش ناحیه یک ساری می باشد.

 

پایگاه خبری چهاردانگه برای هر دو عزیز سلامتی و توفیق روز افزون را از خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

14 نظرات
 1. سید بشیر عمادی می گوید

  با اهدای سلام و هزاران درود .
  با سپاس فراوان از خدمات ارزنده و مدیریتی مبتنی بر روابط مطلوب انسانی و ارزشهای والای اخلاقی و اسلامی در عین دفاع جانانه و شایسته ی تحسین و تقدیر از حقوق به حق چهاردانگه ایها به دور از هر گونه تبعیض و تفاوت فیما بین روستاها و بخشی نگری جناب آقای امینی عزیز ، انتصاب جناب آقای سید محمد حسین سلطانی انسانی با سابقه ی خدمات ارزنده در مصادر مختلف در آموزش و پرورش چهاردانگه و شهر ساری را تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای ایشان توفیقی در شان والایشان آرزومندیم .

 2. فرهاد بریری می گوید

  باسلام.انتصاب بجا وشایسته اقای سلطانی را تبریک میگوییم وبرای ایشان ارزو توفیق وموفقیت داریم.

 3. احمدی می گوید

  انتصاب به جا و شایسته ی آقای سید محمد حسین سلطانی مرد اخلاق و دلسوز چهاردانگه را به ایشان و مردم چهاردانگه تبریک میگویم.

 4. a.s می گوید

  از زحمات چندین ساله جناب آقای امینی که دلسوزانه دراین
  مدت ، شبانه روز برای منطقه تلاش نموده اند تقـــدیر و تشکـر
  می گردد. از تعامل و همکاری که با ادارات کیاسر داشته اید
  ممنون و سپاسگزارم.
  امیدوارم در کلیه امور زندگی موفق وموید باشند.

 5. احمد کفشگر کیاسری می گوید

  با سلام واحترام ضمن تقدیر از جناب استاد امینی که به کسوت بازنشستگی نایل آمدند.حضور ارزشمند فرزند چهاردانگه را به دامن بخشداری چهاردانگه تبریک گفته وبرای هردو عزیز سلامتی وبهروزی را آرزومندیم

 6. دکتر اصغری می گوید

  با اهداء سلام و آرزوی توفیق،
  خبر مسرت بخش انتصاب شایسته ی آقای سید محمد حسین سلطانی (معلم دیروز و استاد امروز) را به عنوان سرپرست بخشداری چهاردانگه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
  ایشان از اساتید برجسته و خدوم جامعه آموزشی و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای زادگاهمان، چهاردانگه عزیز، گام برداشته و تلاش نموده اند. از خداوند باری تعالی توفیقات روز افزونشان را آرزومندیم و رجاء واثق داریم که دراین عرصه جدید نیز همچون عرصه های دیگر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کماکان موفق، مؤید و پیروز باشند.

 7. بهادر نوکنده می گوید

  با سلام ابتدا از زحمات آقای امینی بخشدار سابق تقدیر و تشکر کرده و آرزوی توفیق برای ایشان و تبریک ویژه به آقای سلطانی سید عزیز بخشدار جدید که با پشتوانه آگاهی از منطقه بصیر چهاردانگه این مسئولیت خطیر را بر عهده گرفتند .ان شا الله با بهره گیری از پتانسیل بالای منطقه ولایی چهاردانگه جایگاه این بخش را در استان و کشور ارتقا دهند.
  ان شا الله بزرگان چهاردانگه به این آیه شریفه دقت کنند ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»

 8. مسعوديان می گوید

  با سلام ، ضمن تشکر از زحمات در خور تحسین و مخلصانه اقای امینی ، انتخاب شایسته اقای سلطانی را به عنوان بخشدار چهاردانگه تبریک عرض نموده و موفقیت ان بزرگوار را ارزومندیم .

 9. موسی وسگر کیاسری می گوید

  خسته نباشنداستاداخلاق امینی خدا را شکر که در این مدت طولانی باتمام نداریهای عمرانی کوشیدند و باسربلندی در اوج بازنشست شدند وتبریک به معلم واستاد اخلاق جناب اقای سلطانی که در منزلت جدید موفق باشند

 10. قلی پور می گوید

  باسلام خدمت معلم دلسوزوفداکارکه درهر عرصه ایی وارد شدید نام نیک ازشما بجای ماند امیداست که دراین جایگاه همواره با پشتکار وتلاش ازاین امتحان هم پیروزوسربلند باشید
  باتوجه به اینکه لیاقت و توانایی شما بیش ازاین بوده امید توفیقات بیشتر برایتان آرزومندیم

 11. علوی می گوید

  جناب آقای حاج مجید حسین زادگان از حسن سلیقه جنابعالی در انتصاب آقای سلطانی مرد اخلاق چهاردانگه به عنوان بخشدار متشکرم. از آقای امینی سپاسگزار و تبریک به جناب آقای سلطانی و توفیق برای ایشان از خداوند متعال مسئلت مینمایم.🌷

 12. فوالادیان می گوید

  با سلام
  جای بسی شادی و خوشحالی دارد که مردی از دیار سادات و از روستای زیبا و توریستی کنتا به این سمت نائل شدند
  با آرزوی سعادت و موفقیت برای استاد و معلم دلسوز جناب آقای سید محمد حسین سلطانی از خداوند موفقیت روز افزون ایشان را خواستارم.

 13. محمد رضایی نوکنده می گوید

  با تبریک به آقای سلطانی امیدوارم همانطور که در آموزش و پروش از بهترینها بودند در بخشداری هم همان باشند. به آقای حسین زادگان هم بابت این انتخاب تبریک می گویم.

 14. عباس رضايي ورنامي می گوید

  با سلام و احترام و عرض تسلیت ایام عزا داری حضرت امام حسین (ع)
  جناب آقای امینی ،خدا قوت و دست مریزاد . از زحمات شما تقدیر و تشکر می نمایم.
  جناب آقای سلطانی ، انتصاب شایسته شما را بعنوان بخشدار چهاردانگه تبریک گفته و آرزوی موفقیت شما در تمامی عرصه ها را دارم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.