کد خبر:131063
پ
۳۵۶۳۸۵۵.jpg

سمپوزیوم نقاشی ۴۰ هنرمند در ساری برگزار شد

حمید هراسانی مسئول بسیج هنرمندان سپاه کربلا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برپایی سمپوزیوم ۴۰ هنرمند نقاش استان با اظهار اینکه برای اینکه نسل جوان با ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند، سمپوزیوم نقاشی با حضور ۴۰ هنرمند استان در استان برگزار شد، افزود: این همایش با حضور هنرمندان نسل جوان […]

حمید هراسانی مسئول بسیج هنرمندان سپاه کربلا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برپایی سمپوزیوم ۴۰ هنرمند نقاش استان با اظهار اینکه برای اینکه نسل جوان با ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند، سمپوزیوم نقاشی با حضور ۴۰ هنرمند استان در استان برگزار شد، افزود: این همایش با حضور هنرمندان نسل جوان و سوم انقلاب برگزار شده است.

وی آشنایی با ارزش‌های دفاع مقدس و طراحی صحنه‌هایی از این دوران از جمله اهداف است، افزود: فراخوان همایش از ۴۰ روز قبل ارائه شده است و ۱۳۰ هنرمند نمونه‌ای از کارشان را برای دبیرخانه ارسال کردند که ۴۰ نفر به این همایش دعوت شدند.

وی با اظهار اینکه همایش نقاشی یکروزه بوده است، ادامه داد: روایتی از ایثارگری و دفاع مقدس در آثار هنرمندان خلق و تصویرگری شده است.

هراسانی یادآور شد: در این همایش به نفرات اول تا سوم تندیس و جایزه جشنواره داده شد و سه نفر نیز شایسته تقدیر معرفی شدند.

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان ادامه داد: قرار براین شد این تابلوهای خلق شده در هشت شهرستان استان تا پایان سال جاری به نمایش گذاشته شود.

کد خبر ۵۰۳۳۵۳۰

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید