کد خبر:92313
پ
اس-ام-اس-و-پیام-تبریک-روز-معلم-جدید-عکس-تبریک-روز-معلم-6

زنگ سپاس معلم در مدارس منطقه چهاردانگه نواخته شد

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، در آستانه هفته معلم زنگ سپاس معلم با حضور دکتر جعفری بخشدار چهاردانگه، سروان نبوی فرمانده سپاه ، حجت الاسلام شریعت نژاد رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در دبیرستان شبانه روزی زینبیه کیاسر به صدا در […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، در آستانه هفته معلم زنگ سپاس معلم با حضور دکتر جعفری بخشدار چهاردانگه، سروان نبوی فرمانده سپاه ، حجت الاسلام شریعت نژاد رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در دبیرستان شبانه روزی زینبیه کیاسر به صدا در آمد.

در این مراسم دکتر جعفری بخشدار چهاردانگه ضمن تقدیر و تشکر اززحمات معلم منطقه، گفت: در نظر سنجی های انحام شده معلمان مورد اعتماد ترین اقشار جامعه هستند.

وی افزود در اسلام به علم آموزی حتی از  غیر مسلمان تاکیده شده است.

حامد خلیلی معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات معلمان گفت: انسان اشرف مخلوقات است و تربیت انشان از اشرف مشاغل می باشد.

وی اثر گذاری شغل معلم را همیشگی دانست و  اظهار داشت: هدایت معلم تنها برای یک نسل خلاصه نمی شود و حتی در نسل های بعد اثر گذار است.

این مراسم همراه  اجرای سرود توسط دانش آموزان دبیرستان زینبیه، دکلمه و قرائت مقاله بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194