کد خبر:40353
پ
IMG15431537

راه رهبری ، راه ائمه اطهار (ع) است

فرمانده شاخص لشکر ۲۵ کربلا با اشاره به تحولات سوریه و جان نثاری جوانان مدافع حرم گفت : جوانان مدافع حرم در امتداد خط سرخ شهادت در پیروی از رهبری انقلاب قدم برداشته اند و پیروی از رهبری جامعه اسلامی پیروی از ائمه اطهار (ع) است.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از رسا، سردار کمیل کهنسال از فرماندهان شاخص لشکر ویژه ۲۵ کربلا در مراسم اولین سالگرد تشییع شهدای غواص محمودآباد ، با اشاره به دفاع جبهه مقاومت در خط مقدم جبهه سوریه گفت : یکی از وظایف بسیارمهمی که نسل کنونی جامعه دارند این است که یاد و خاطره‌ شهدا را برای همیشه زنده نگه دارند.

 

وی با بیان اینکه شهدا به گفته امام(ره) امام‌زاده‌های عشق‌ و ایثار و چراغ‌ نور هدایت هستند، افزود: شهدا باب‌الحوائج و مستجاب‌الدعوه هستند و اگر کسی مشکلی دارد با شهدا مطرح کند نه با کسانی که عکس امام، رهبری و شهدا را بالای سر خود می‌زنند اما برعکس آن عمل می‌کنند.

 

این یادگار هشت سال دفاع مقدس به رشادت‌های رزمندگان اسلام در طول دوران جنگ تحمیلی اشاره و خاطرنشان کرد: حفاظت از خون‌های پاک شهدا در دوران جنگ تحمیلی و عمل به سیره آن‌ها به عنوان تکلیف همیشگی برای نسل‌های گذشته و فعلی انقلاب بسیار مهم است.

وی بیان کرد: شهدای غواص جزء شجاع‌ترین و با غیرت‌ترین رزمندگان بودند که با روحیه ولایی خود توانستند خط محکمی که توسط دشمن کشیده شده بود را در این عملیات بشکنند  و موجب پیروزی در علمیات های آینده شوند.

سردار کمیل کهنسال تصریح کرد: ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری، استقامت، اخلاص، ایمان و صبر بچه‌های غواص در بین رزمندگان زبانزد بود و به همین دلیل دشمن با دست‌های بسته و زنده زنده آن‌ها را در خاک مدفون کرد و به شهادت رساند ، جایی که همه دنیا در دوران دفاع مقدس، در برابر ایران بسیج شدند اما فرزندان ایران اسلامی با دست خالی از بسیاری از موانع گذشتند و برخلاف انتظار همه دنیا در این جنگ تحمیلی پیروز شدند.

 

این یادگار دوران دفاع مقدس با تاکیدبر  انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان  گفت: شهدا بی‌نشان رفتند و هرچه داریم از شهدا داریم، هیچ‌گاه آن‌ها را فراموش نکنیم و همواره از شهدا و بازماندگان دفاع مقدس به درستی یاد کنیم.

سردار کمیل کهنسال با اشاره به تحولات منطقه اظهار داشت : سوریه مرز بین حق و باطل است و سوریه سند پیروزی حق بر باطل است چرا که هر کس که سوریه را در دست بگیرد سرنوشت ملت های منطقه را بر عهده میگیرد .

فرمانده شاخص لشکر ویژه ۲۵ کربلا با بیان اینکه جبهه مقاومت در سوریه سخت مشغول نبرد است گفت : امروز جبهه باطل که متشکل از صهیونیست ها و آمریکا و غرب است یک طرف و در جبهه مقابل که جبهه مقاومت و جبهه حق است جمهوری اسلامی به تنهایی در حال نبرد است و اخیرا روسیه نیز با کسب اعتماد در جبه هحق قرار گرفته است.

 

وی ادامه داد :ارتش سوریه امروز در سخت ترین شرایط خود حضور دارند به گونه ای که یک وعده غذایی کامل نمیتوانند بخوردند ، سلاح هاشان تعویض نمیشود و امثال اینها ،اینجاست که جوانان ایران اسلامی برای دفاع از جبهه حق و مقاومت به نبرد با باطل میپردازند و هر روز بوی شهدا را در سرزمینمان حس میکنیم .

فرمانده شاخص لشکر ویژه ۲۵ کربلا گفت : دامن پاک مادران ایران اسلامی مدافعان حرم را عرضه کرده است و به سوی جبهه نبرد حق علیه باطل روانه ساخته است  ، مادرانی که روزگاری در دوران دفاع مقدس همسرانشان را فدای این ملت و مردم کردند.

 

وی در پایان با اشاره به اطاعت از خط رهبری و ولایت فقیه گفت : قدر رهبری را بدانیم ،چرا که راه رهبری راه امام حسین و امیرالمومنین علی (ع) است و پیروی از راه این بزرگوراران موجب هدایت و جلوگیری از ضلالت میشود و رمز پیروزی کشور همراهی بین مردم و رهبری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید