کد خبر:18403
پ
Exif_JPEG_420

دیدار شهردار و رئیس شورای شهر کیاسر با امام جمعه چهاردانگه

شهردار به همراه رئیس شورای شهر کیاسر صبح امروز با حضور در دفتر امام جمعه کیاسر با حجت الاسلام تیموری دیدار کردند

 

شهردار به همراه رئیس شورای شهر کیاسر صبح امروز با حضور در دفتر امام جمعه کیاسر با حجت الاسلام تیموری دیدار کردند

Exif_JPEG_420

به گزارش چهاردانگه نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری کیاسر در این دیدار انتظاری شهردار کیاسر و جهان آرای رئیس شورای شهر کیاسر ضمن تأکید بر عزم جدی خود و مجموعه شهرداری بر خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهر وشهروندان ، تلاش برای تحقق اهداف توسعه کیاسر و نیز جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان را منشور خدمتی خود اعلام کردند.

 

امام جمعه محبوب کیاسر تذکرات و توصیه هایی در خصوص خدمت صادقانه به مردم ، تکریم ارباب رجوع و تلاش برای عمران و آبادانی شهر ارایه کردند.

 

حجت الاسلام تیموری خدمت به مردم را بالاترین و والاترین عبادت ها دانست و گفت: خدمتی که موجبات رضایتمندی و خوشحالی مردم را فراهم آورد ، بی تردید مقبول و مورد قبول و رضایت خداوند نیز خواهد بود.

 

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال دولت و ملت، افزود: همه مسئولان بخش چهاردانگه و شهر کیاسر باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند.

.

در این دیدار شهردار کیاسر به ارائه گزارشی در خصوص رئوس برنامه ها و سیاست های کاری شهرداری در سال 94 پرداخت.

 

خلیل انتظاری گفت:  امیدواریمخروجی خدمات شهرداری منتهی و منتج به رضایتمندی شهروندان شود.

 

خلیل جهان آرا رئیس شورای شهر کیاسر در ادامه این دیدار گفت: خدمات انبوه شهرداری به شهروندان و شهر در تمامی بخش ها اگر منتهی به تحقق اصل رضایتمندی مردم نشود قابل قبول نخواهد بود و مدیریت شهری کیاسر تمام تلاش خود را حول محور تکریم ارباب رجوع و جلب رضایتمندی شهروندان متمرکز خواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194