کد خبر:126273
پ
13990425001009_Test_PhotoN.jpg

دستگیری اراذل و اوباش و عوامل تخریب شیشه خودروها در محمود آباد

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سرهنگ سیدجعفر ساداتی در تشریح این خبر گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر تخریب شیشه خودروها توسط افرادی در شهرستان محمود آباد، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی و آگاهی قرار گرفت. وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی عوامل […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سرهنگ سیدجعفر ساداتی در تشریح این خبر گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر تخریب شیشه خودروها توسط افرادی در شهرستان محمود آباد، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی و آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی عوامل این اقدام که با تخریب شیشه خودروها از محل متواری شده بودند شناسایی شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی 5 نفر از این افراد که دارای سابقه شرارت در شهرسان محمودآباد نیز بوده اند در عملیاتی ضربتی دستگیر و یکی از آنان از محل متواری شد.

سرهنگ ساداتی از دستگیری متهم اصلی این پرونده با رصدهای اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان محمود آباد در تهران خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در خاتمه امنیت و آسایش مردم را خط قرمز پلیس برشمرد و به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت هشدار داد: در صورت هرگونه اعمال مجرمانه با واکنش سخت و پشیمان کننده پلیس مواجه خواهند شد.

 /۸۶۰۴۱/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194