پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

جان باختن ۱۵ تن و بستری 266 نفر در مازندران بر اثر کووید ۱۹

۲۶۶ بیمار مبتلا به کرونا  ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و  ۱۵ تن  نیز در این مدت جان خود را از دست دادند.

0
به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز،  ۲۶۶ بیمار مبتلا به کرونا  ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و  ۱۵ تن  نیز در این مدت جان خود را از دست دادند.

فوت ۱۳ بیمار کرونایی در حوزه علوم پزشکی مازندران

موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۲۲۴ بیمار مبتلا به کرونا ، ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه بستری شدند، گفت: در همین مدت ۱۳ بیمار نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

او افزود: در حال حاضر یک هزار و ۱۰۴ بیمار با علایم ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۲۴۲ نفر آن‌ها با حال عمومی بد تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.

موسوی ادامه داد: ۳۲۴ بیمار بهبود یافته هم شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرخص شده اند.

مرگ ۲ بابلی به علت کرونا

دکتر سید فرزاد جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با بیان اینکه ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل بستری شدند، افزود: دو بیمار نیز در این مدت به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

او تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل را ۲۳۱ بیمار اعلام کرد و افزود: ۳۷ بیمار نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

دکتر جلالی گفت: ۳۸ بیمار هم با بهبودی نسبی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.