کد خبر:107100
پ
جاده-عباس-آباد-کلاردشت-بازگشایی-شد.jpg

جاده عباس آباد – کلاردشت بازگشایی شد

این جاده به طول حدود ۳۵ کیلومتر به علت گذر از میان جنگل های هیرکانی و برخورداری از مناظر چشم نواز در تمامی فصول بویژه نیمه نخست سال مورد استقبال اغلب مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به شهرستانهای غربی مازندران و حتی استان گیلان را داشته باشند ، قرار می گیرد. رئیس اداره راهداری […]

این جاده به طول حدود ۳۵ کیلومتر به علت گذر از میان جنگل های هیرکانی و برخورداری از مناظر چشم نواز در تمامی فصول بویژه نیمه نخست سال مورد استقبال اغلب مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به شهرستانهای غربی مازندران و حتی استان گیلان را داشته باشند ، قرار می گیرد.

رئیس اداره راهداری ، حمل و نقل جاده ای شهرستان عباس آباد روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: به علت برف سنگین و نیز افتادگی درختان به سطح جاده ، این مسیر حوالی ساعت ۷ صبح امروز به روی مسافران بسته شده بود که در پی آن تعداد ۱۰ دستگاه خودرو نیز به علت نداشتن زنجیر چرخ در مسیر گرفتار شده بودند که با تلاش نیروهای راهداری و به کارگیری امکانات و تجهیزات مسیر پوشیده از برف پاکسازی و به روی مسافران گشوده شد.

مرتضی باقری افزود : علاوه بر این تعداد خودرو رهاسازی، نیروهای راهداری همچنان مشغول جمع آوری درختان افتاده و شکسته در سطح جاده و انتقال آنان هستند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای عباس آباد گفت که هم اکنون تردد خودروها با مساعد شدن شرائط جوی و آفتابی بودن هوا در این مسیر برقرار است و مشکلی خاصی در این زمینه وجود ندارد.    

از طول مسیر حدود ۳۵ کیلومتری جاده عباس آباد – کلاردشت ، حدود نیمی از آن جزو حوزه استحفاظی شهرستان عباس آباد است.

شهرستان عباس آباد با جمیعتی دستکم ۵۰ هزار نفر در غرب مازندران قرار دارد.           

  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194