کد خبر:137821
پ
جاخوش کردن کرونای انگلیسی در دورهمی‌های عید نوروز/کرونای انگلیسی در

جاخوش کردن کرونای انگلیسی در دورهمی‌های عید نوروز/کرونای انگلیسی در کمین است

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری،سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی گفت‌وگویی با اشاره به روند ملایم کاهشی کرونا در استان، اظهار کرد: با اینکه روند شیوع کرونا ملایم کاهشی است ولی باید دائم مراقب باشیم تا ویروس جدید انگلیسی گرفتارمان نکند. وی خطاب به مردم استان گفت: توصیه ما این است […]

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری،سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی گفت‌وگویی با اشاره به روند ملایم کاهشی کرونا در استان، اظهار کرد: با اینکه روند شیوع کرونا ملایم کاهشی است ولی باید دائم مراقب باشیم تا ویروس جدید انگلیسی گرفتارمان نکند.

وی خطاب به مردم استان گفت: توصیه ما این است که از مسافرت به مناطق آلوده پرهیز کرده و در صورت امکان هیچ برنامه‌ریزی‌ای برای رفتن به مسافرت نداشته باشید.

موسوی با تاکید بر اینکه از تعطیلات پیش رو و ایام نوروز بگذرید، اضافه کرد: در ایام نوروز مباحث پذیرفتن مهمان و مسائل دیگر را لغو کنید چرا که این بیماری تعارف ندارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: به مناطقی که ویروس در آن  پیدا کرده نروید و از فامیلان و آشنایان بخواهید که مسافرتی نداشته باشند، نکته دیگر اهمیت موضوع عدم حضور در تجمعات است چرا که قدرت انتقال در ویروس انگلیسی بسیار بالا است‌.

این مسؤول اضافه کرد: خواهش می‌کنم در  هر چقدر می‌توانید از هم فاصله بگیرید اگر به مراسمی دعوت شدید در آن حضور پیدا نکنید چون تجمعات و قرار گرفتن فضاهای بسته جایی است که ویروس می‌تواند به‌راحتی انتقال پیدا کرده و یک فرد آلوده ده‌ها نفر را مبتلا می‌کند.

 /۸۶۰۴۸/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194