پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ثبت تصاویر کم نظیر حیات وحش چهاردانگه توسط عضو گروه چکاد ساری

در طی این هفته در روزهای ۹ و ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ دو تن از اعضاء این گروه، آقایان حامد تیزرویان و کاوه آتنی مفرد در منطقه حضور یافته و موفق به ثبت تصاویر بسیار زیبا و کم نظیری از حیات وحش منطقه شدند.

1

 

اختصاصی پایگاه خبری چهاردانگه: اعضای گروه محیط زیستی چکاد ساری که عمدتاً از فرزندان بخش چهاردانگه هستند تقریباض هر هفته در طی یک برنامه ریزی مدون در جهت سرکشی و کمک به محیط بانان برای امن نگه داشتن پناهگاه حیات وحش دودانگه و چهاردانگه و پارک ملی کیاسر در این منطقه حضور می یابند.

 

همچنین از عمده فعالیت های این گروه زیست محیطی ثبت تصاویر از تنوع زیستی حیات وحش چهاردانگه می باشد که همیشه توسط عکاسان این گروه انجام می پذیرد.

 

در طی این هفته در روزهای ۹ و ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ دو تن از اعضاء این گروه، آقایان حامد تیزرویان و کاوه آتنی مفرد در منطقه حضور یافته و موفق به ثبت تصاویر بسیار زیبا و کم نظیری از حیات وحش منطقه شدند.

 

این دو عضو فعال گروه چکاد در جریان دو روز کوهپیمایی و پیاده روی مستمر در منطقه، گونه های جانوری ارزشمندی از جمله خرس قهوه ای، مرال، شوکا و گراز را به تصویر کشیده اند.

 

از آقای کمیل قاسپور سرپرست گروه زیست محیطی چکاد ساری که این تصاویر ارزشمند را در اختیار پایگاه خبری چهاردانگه قرار داده است تشکر و قدردانی می کنیم.

 

animals-park-meli-kiasar-1 animals-park-meli-kiasar-2 animals-park-meli-kiasar-3 animals-park-meli-kiasar-4 animals-park-meli-kiasar-5 animals-park-meli-kiasar-6 animals-park-meli-kiasar-7 animals-park-meli-kiasar-8 animals-park-meli-kiasar-9hamed-tizrooian

عکاس: حامد تیزرویان

 

1 نظر
 1. azad می گوید

  در این مقاله مشخص نشده است که آیا گروه محیط زیست چکاد ساری به عنوان یک سازمان مرم نهاد ثبت شده است و یا خیر؟
  با ارزوی موفقیت های بیشتر این انجمن زیست محیطی
  …………………………………………………………
  پایگاه خبری چهاردانگه: گروه چکاد در قالب دو تیم فعالیت میکنند: گروه کوهنوردی چکاد ساری که تخصصی کار اکتشاف غار و دره انجام می دهند و تشکل بومی از خود منطقه برای حفاظت از حیات وحش.
  برای اطلاعات بیشتر از برنامه های این گروه زیست محیطی می توانید به سایت این گروه مراجعه نمائید.
  http://www.chakad-sari.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.